1. /
 2. Палітурка дипломної роботи


Палітурка дипломної роботи

Добре виконана дипломна робота формує позитивний імідж студента. І мова йде не тільки про викладений матеріал, а й про зовнішній вигляд самої роботи. Для захисту на найвищу оцінку потрібна палітурка дипломної роботи і якісний друк. Можна спробувати виконати роботу самостійно, але отримати в цьому випадку високу ефективність і презентабельність не вийде. Це можливо лише за допомогою професійної поліграфії.

Брошурування та плетіння

Обкладинка – це фінальне оформлення різного виду робіт. Завдяки йому паперові матеріали отримують завершений і презентабельний зовнішній вигляд. Зшити диплом в Дніпрі можна в нашій друкарні. У такий спосіб можна легко впорядкувати великі обсяги інформації і це є важливим організаційним моментом. Якщо мова йде про роботи для навчальних закладів, то їх оформлення виконується відповідно до визначених стандартів і правил.

Послуга по твердій палітурці є одним з наших основних напрямків. Ми накопичили достатньо досвіду для роботи в даному питанні, крім того, офіс забезпечений всім необхідним обладнанням, а на складі досить широкий асортимент матеріалів. Це дозволяє нам виконувати замовлення в максимально стислі терміни і за дуже привабливими розцінками. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам.

Послуги твердої палітурки дипломної роботи:

 • дипломної роботи або проекту;
 • курсової роботи;
 • палітурка дисертації (магістерської, докторської або кандидатської);
 • фотокниг та ін.

При наявності декількох екземплярів, дублікатів, для економії бюджету другий і наступні екземпляри брошурують на пружини (пластмасова та металева). Пружинне кріплення також цінується за зручність, універсальність і надійність.

Професійне оформлення науково-дослідницьких робіт. Тверда палітурка дипломної роботи

Щоб прошити диплом, скористайтеся послугами професіоналів в Дніпрі. Тверда палітурка – це оптимальний варіант для якісного та ділового оформлення різних робіт, в тому числі і курсових. Для виконання замовлень ми використовуємо різні матеріали преміум класу. Офіс оснащений технікою нового покоління, що дозволяє виконати тверду обкладинку на бездоганно високому рівні.

Обкладинка виготовляється з щільного картону з натяжкою спеціальних матеріалів, стандартно – це червоний і синій кольори (також доступні зелений, бордовий, сірий і чорний). Завершальним штрихом в оформленні є відповідний текст на обкладинці. Який ми наносимо за допомогою послуги тиснення металізованою фольгою (золото, срібло):

 • «Дипломна робота (проект)»;
 • «Випускна кваліфікаційна робота»;
 • «Курсова робота»;
 • «Магістерська дисертація»;
 • назва міста, герба і року.

Сучасні роботи передбачають наявність спеціальних кишень для дисків або рецензії – це можливо замовити у нас. Також пропонуємо установку металевих куточків. Виконати тверду обкладинку для нашої компанії не представляє чимось важким, ми приймаємо замовлення на великі обсяги.

Роздруківка диплома

У нашому офісі можна також замовити набір тексту та друк дипломної роботи з чорно-білою або кольоровим друком. Потрібно роздрукувати широкоформатні матеріали для презентації або захисту? Наші майстри оперативно надрукують все необхідне самих різних форматів форматів від А4 до А0.

Додаткові послуги або післядрукова обробка:

 1. Фальцювання.
 2. Перфорування.
 3. Ламінування.

Якщо електронний файл був деформований або видалений – скористайтеся послугою сканування.

Переплет дипломной работы

У нас клієнти можуть замовити прошивку всіх видів робіт з будь-яким бюджетів. Тепер Ви знаєте, де прошити диплом за доступною ціною і в стислі терміни. Професійно оформлена дипломна робота допоможе на захисті отримати максимально високий бал.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)