Друк та виготовлення презентацій

Презентації необхідні для просування товарів і послуг на ринку з поданням його цільової аудиторії, в тому числі партнерам компанії, клієнтам, співробітникам і ін. Презентація – це набір рекламно-інформаційних матеріалів представлених в електронній або друкованій формі. Кожна компанія замовляє розробку, друк та виготовлення презентацій, а також брошурування для поширення на різних заходах з метою представлення продукту.

Типи презентацій

На сьогоднішній день виділяються кілька груп презентацій, кожна має свої функції і ціну:

 1. Паперовий і електронний. Перший варіант, звичайно, йде на додаток до другого і пропонується в якості роздаткового матеріалу. Друк презентацій А4 формату виконується на сучасному обладнанні, а потім зшивається в певному порядку. Для електронних версій використовуються спеціальні комп’ютерні програми (наприклад, Power Point).
 2. По призначенню. Маркетингові, наукові та навчальні. У нас можливо оформити замовлення на виготовлення будь-якого напрямку. Оформлення виконується в повній відповідності з наданими вимогами навчального закладу або маркетингу.
 3. Формат. В залежності від побажань клієнта вказується формат паперу (А3 або А4), а також вид програми, в якій створюється презентація.
 4. За поданням проекту розрізняють наступні варіанти: статичні, анімаційні, відеопрезентація, текстова або графічна.

Визначайтеся з типом, збирайте текстовий і графічний матеріали і ми виконаємо замовлення відповідно до зазначених вимог.

Цифрова технологія друку та виготовлення презентацій

печать и изготовление презентаций

Як правило, презентація складається з:

 • обкладинки;
 • кольорового або чорно-білого блоку;
 • підкладки.

Рекомендується кольоровий друк презентацій, щоб максимально яскраво продемонструвати діяльність своєї компанії. Своїм клієнтам ми пропонуємо використовувати цифрову технологію для видання малими і середніми тиражами, а також в одиничному екземплярі. З її допомогою кольорові сторінки будуть виразними:

 • фотографії;
 • оформлення (ілюстрації, картинки);
 • діаграми;
 • схеми;
 • таблиці тощо.

Погодьтеся, чорно-біла роздруківка суцільного тексту, і відсутність наочного матеріалу не привернуть увагу. Цифровий друк презентацій в повному обсязі вирішує цю проблему. Пропонуються і різні способи зшивання роботи: скоби, термобіндер, установка пластикової чи металевої пружини.

Якісна корпоративна поліграфія – це візитна картка компанії, запорука її успіху і динамічного розвитку.

Чому варто співпрацювати з нами

Наша поліграфічна компанія має великий досвід в розробці та друку презентацій будь-якого формату. Оформляючи замовлення, менеджери враховують абсолютно всі нюанси: терміни, особливості та тираж.

 1. Бездоганна репутація на ринку.
 2. Команда професіоналів.
 3. Великий досвід роботи.
 4. Надійність.
 5. Оперативне виконання замовлень.
 6. Висока якість друку.
 7. Розробка макетів з нуля.
 8. Індивідуальний підхід.
 9. Будь-яка форма оплати.
 10. Доставка в будь-яку точку країни.
Smiling woman pointing on blue color on pantone swatch on desk while picking house exterior color scheme with architect. Female planning apartments decoration with interior designer. Close up view

На етапі узгодження та обговорення макета наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант колірного рішення або розподілу матеріалу по всій роботі.

Калькулятор вартості друку та виготовлення презентацій

Кожне замовлення на друк презентації наша друкарня прораховує індивідуально. Для розрахунку вартості необхідно надати наступну інформацію:

 1. Тип: з обкладинкою або без.
 2. Формат: А4 (21×29,7см) і А3 (29,7×42см).
 3. Види обкладинок і підкладок: прозора обкладинка (без підкладки), прозора обкладинка + щільна підкладка, щільна підкладка (без слюди), не потрібно.
 4. Друк блоку: кольоровий або чорно-білий друк; односторонній або двосторонній друк.
 5. Папір: офсет, крейдований, картон, дизайнерський; щільність від 80гр до 350гр.
 6. Покриття захисно-декоративною плівкою (ламінація): глянцева, матова; пакетна, рулонна, не потрібно.
 7. Скріплення: по короткій або довгій стороні, установка пластикової чи металевої пружини, скоби.
 8. Послуги дизайнерів.
 9. Терміни виконання.

При наявності підготовлених файлів друк презентацій недорого Вам обійдеться: мінімальні витрати з максимально високим рівнем друку. Надсилайте макети на нашу електронну пошту.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)