Присвоєння коду ISBN

ISBN і штрих код – з цієї незрозумілої абревіатурою і рисками в перший раз стикається кожен початківець автор. Якою би загадковою вона не була, все досить просто. ІСБН – це «паспорт» кожної книги. Присвоєння коду ISBN, природно, виконує наше видавництво окремою послугою або при комплексі послуг з печаттю книг.

Особливості присвоєння коду ISBN

Звичайно, кожна людина має документ про підтвердження особи (наприклад, свідоцтво про народження або паспорт). Це ж стосується і багатосторінкової літератури. Книгам (і не тільки) необхідні унікальні номери. Наприклад, для електронної та паперової версії однієї і тієї ж книги знадобляться два коди реєстрації. Крім того, в разі наявності кількох томів знадобиться купити ISBN спеціальний, для багатотомного видання.

ІСБН – це, перш за все, важливий етап. Саме в такий спосіб видання потрапляє в реєстр світової літератури. Згодом, вилучити після реєстрації книгу з цього списку вже не можливо. Тому, перш за все, необхідно подбати про бездоганність написаного, так як виправлення після реєстрації будуть неможливі.

За допомогою ІСБН можна легко уніфікувати процес видання друкованої продукції не тільки в нашій країні, але і по всьому світу. Звичайно, це суттєво спрощує процес роботи з самими різними книгами.

Купівля і присвоєння коду ISBN сьогодні

Бажаєте знати, як отримати ISBN? В цьому випадку є два варіанти вирішення питання.

  • По-перше, самостійно. Дуже витратний процес, який займає багато часу, сил і засобів.
  • По-друге, через видавництво. Найголовніша перевага – отримання коду в найкоротший термін.

Перш за все, відзначимо, що видачею коду в нашій країні займається Книжкова палата України. Продає ISBN і видавництва, які співпрацюють безпосередньо з книжковою палатою. Але, крім інформації про сам виданні, необхідні відомості про автора (авторів), а також екземпляри для розсилки в головні бібліотеки України. Їх надає сам замовник або ж замовляє друк книг у нас.

Є три варіанти розміщення коду:

  • лівий нижній кут титульного аркуша (зворотна сторона);
  • нижня ліва частина суміщеного титульного листа;
  • обкладинка або корінець.

Чи обов'язково мати ISBN?

Код, перш за все, присвоюється:

  • друкованим неперіодичних видань;
  • електронним виданням;
  • програмним продуктам.

Але якщо мова йде про подарункове видання або книгу в єдиному екземплярі, що не продаватиметься, то замислюватися про покупку ІСБН н варто.

Присвоєння коду ISBN

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)