1. Головна
 2. /
 3. Видання дитячих книг


Видання дитячих книг

Навіть в епоху цифрових технологій видання дитячих книг залишається вічною класикою і головним хранителем інформації. Сучасні поліграфічні можливості дають величезне поле для реалізації творчості, дозволяючи перетворити рукопис у справжню книгу. Унікальна можливість видати власний твір. Що потрібно знати про нюанси видання книжок в Україні?

Видання дитячих книг в друкарні «Арбуз»

Публікація видання – це подорож від рукопису до книжкової полиці. З «Арбузом» це подорож буде швидким, простим і зрозумілим на кожному етапі. Ми пропонуємо свій колосальний досвід і виробничі можливості для друку. Всі процеси виробництва максимально автоматизовані: друкарня оснащена сучасним обладнанням провідних світових виробників поліграфічної техніки, завдяки якому видання може бути будь-якого формату та тиражу, також є обладнання для збирання книг. Це значно прискорює виробництво, зберігаючи ідеальне якість. Якщо у Вас є тільки ідея, але немає розуміння, як її реалізувати, приходьте до нас, і ми допоможемо Вам. Підберемо потрібні матеріали, зробимо візуалізацію і тестовий екземпляр. Зателефонуйте нам, і Ви отримаєте сервіс найвищого класу.

Друк дитячих книг в нашій друкарні здійснюється з великим списком переваг:

 1. Будь-який формат.
 2. Якісний друк.
 3. Розробка дизайну обкладинки та ілюстрацій.
 4. Яскраві ілюстрації.
 5. Чітко пророблена концепція.
 6. Відмінна візуалізація.
 7. Доопрацювання тексту: редактура, коректура і верстка макета.
 8. Будь-які види постпечатной обробки: конгрев, УФ-лакування, тиснення, висікання або ламінація.

Технології друку дитячих книг

Всі наші замовники можуть розраховувати на якісне оформлення з дотриманням всіх діючих норм і вимог.

 1. Цифровий друк: використання сучасного професійного обладнання з прямим друком з електронного файлу, що істотно прискорює роботу. Ця технологія завоювала популярність при виготовленні малого і середнього накладу в максимально стислі терміни. Надруковані ілюстрації не вицвітають з часом.
 2. Офсетний друк: залишається одним з найбільш популярних способів друку книг. Виконується вона на професійному обладнанні. Серед плюсів виділяються: висока якість, застосування будь-якого типу паперу, виготовлення середнього і великого тиражу, економічність.

Крім того, до цих технологій є широкі можливості постпечатной обробки.

Дизайн та оформлення при виданні дитячих книг

видання дитячих книг

Щоб зацікавити юних читачів, необхідно проявити всю фантазію і креатив в оформленні. Видання дитячих книжок має супроводжуватися великою кількістю яскравих ілюстрацій. Завдяки нашим впровадженим сучасним поліграфічним можливостям все зображення, навіть створені вручну малюнки, досить легко відображаються на сторінках.

Крім того, дуже важливо використовувати зрозумілий і чітко виділяється шрифт, і окремо оформлювальні спецефекти. Є нюанси і щодо розробки дизайну обкладинки. Саме тому оформленням дитячої літератури повинні займатися професіонали нашого видавництва.

издание детских книг

Дізнайтеся, як це працює

Як скористатися нашими послугами? Все дуже просто, необхідно надіслати макет книги на нашу електронну адресу із зазначенням наступних параметрів:

 • тираж;
 • формат;
 • кольоровість (при комбінованому варіанті вказати кількість кольорових і чорно-білих сторінок);
 • тип обкладинки (палітурка);
 • до- та післядрукарська обробка;
 • інше.

Телефонуйте, ми готові обговорити ваші потреби і побажання по друку.

1. Розрахунок вартості.

2. Обговорення замовлення

3. Укладення договору.

4. Друк тиражу.

Присвоение кода ISBN

5. Присвоєння коду ISBN.

6. Доставка тиражу.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)