Де видати книгу?

Де можна видати книгу малим накладом? Це питання виникає у кожного автора, який вже написав книгу, але не має абсолютно ніякого досвіду в цій галузі. Ми готові допомогти Вам на будь-якому етапі друку видання.

Друкарня «Арбуз» є поліграфією високого рівня якості. Ваш надійний партнер в поліграфічному світі. Розширений комплекс послуг – від дизайну, верстки, друку, золототіснення, висікання, зшивання, склеювання, оформлення книги в тверду, м’яку обкладинку або футляр до упаковки в термопленке готової продукції.

Де опублікувати книгу

У сучасному світі, для того, щоб видати свою роботу, не потрібно їздити по видавництвах, досить вести пошуки через інтернет. Для співпраці з нами Вам достатньо оформити заявку на сайті або відразу ж надіслати матеріали на електронну пошту. Після укладення договору ми беремо на себе всі етапи робіт.

В процесі співпраці автор повинен лише затверджувати запропонований фахівцями дизайн, верстку і виконані редакторські та коректорські правки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що будь-яка книга є офіційно виданої тільки в тому випадку, якщо їй присвоєно міжнародний номер ISBN (або ISMN для нотних видань).

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)