1. /
 2. Друк та виготовлення скетчбуків...


Друк та виготовлення скетчбуків на замовлення

Ідеї – це те, чого ніколи не буває багато, особливо, коли мова йде про творчих натур, наприклад, художників. Стильний зошит для реалізації креативних ідей підійде для більшості художників, для самовираження амбітних підлітків. Саме для них ми пропонуємо замовити друк та виготовлення скетчбуків для малювання – це майже культовий аксесуар. Абсолютно всі відомі люди користуються записниками, в які вносяться потаємні думки, начерки та ескізи

Скетчбуки

Одна з популярних послуг, яку ми пропонуємо нашим клієнтам – це друк Скетчбук для малюнків, улюблений аксесуар креативних натур.

Sketchbook є зошит для замальовок, начерків та ескізів. Технічний прогрес дозволив зробити альбомом для малювання зручним, практичним і стильним. У нього можна заносити малюнки, креслення, таблиці і малювати свої картини.

Друк та виготовлення скетчбуків

Пропонуємо виготовити блокноти різних розмірів і видів для малювання:

 • ручками;
 • олівцями;
 • фломастерами (можна замовити Скетчбук для маркерів);
 • фарбами (гуаш, акварель, масло).

Для внутрішнього блоку використовуємо чисті аркуші високої щільності, брендовані Вашими ескізами. Обкладинки ми можемо виконати з улюбленими малюнками (Вашими фотографіями) і нанести їх на будь-який матеріал.

Способи кріплення також можуть бути різними:

 1. Металева пружина.
 2. Скоба.
 3. Прошивка нитками.
 4. Кріплення на болти.
 5. Установка кілець.

Друк та виготовлення скетчбуків з нанесенням логотипів

Ми працюємо не тільки за індивідуальними проектами, у нас також можна замовити Скетчбук з логотипами, корпоративною символікою або емблемами. Це буде найбільш правильним рішенням, тому що ми виробляємо виключно якісну продукцію. Всі етапи виготовлення виконуються відповідно до європейського стандартами друку, які передбачають контроль якості на всіх етапах роботи.

Наші виробничі потужності дозволяють втілити практично всі друковані фантазії і задумки клієнтів, а також враховуємо їх побажання і вимоги для створення зручного і стильного Скетчбуку. Дуже важливо враховувати і рід діяльності майбутнього власника: художника, конструктора, архітектора або амбітного підлітка.

Блокноти для записів завжди в тренді

Мабуть, немає більш універсальною письмового приладдя, ніж блокнот. Їх друкують самими різними:

 • тип;
 • розмір;
 • форма
 • забарвлення;
 • скріплення;
 • папір;
 • обкладинки ін.
Печать и изготовление скетчбуков

На нашому сайті можна замовити, створити, свій Скетчбук за ескізами, малюнками або фотографіями. Крім того, необхідно вказати всі інші характеристики, щоб менеджери зробили точний розрахунок вартості замовлення.

Найпопулярнішими і затребуваними сьогодні є оригінальні речі з креативним дизайном під замовлення. Для видання такої поліграфічної продукції ми застосовуємо сучасні технології і першокласну техніку. Виробничі приміщення друкарні обладнані всім необхідним, щоб виготовляти продукцію будь-якої складності за короткий час.

Де замовити друк та виготовлення скетчбуків

У «Арбуз» можна замовити друк та виготовлення скетчбуків навіть з аніме. Наша друкарня займається виготовленням блокнотів не тільки для записів, а й для малювання. В цьому випадку необхідні щільні чисті аркуші для внутрішнього блоку і яскрава обкладинка. Саме розробці та дизайну обкладинки приділяється маса уваги. Наше технічне оснащення дозволяє нанести друк не тільки на щільні крейдовані зразки, але також використовувати дизайнерський картон. На додаток є широкий спектр послуг по постобробці:

 • вибіркове лакування;
 • тиснення фольгою, конгрев і блинтове;
 • висікання.

Для оформлення обкладинки досить надати свій готовий оригінал-макет або замовити розробку макету дизайнерам друкарні.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)