1. /
 2. Друк та виготовлення каталогів...


Друк та виготовлення каталогів в друкарні

Ведення бізнесу в будь-якій сфері в сучасному світі не може обійтися без друк та виготовлення каталогів. Вони є найважливішим ефективним носієм реклами та інформації. За допомогою каталогів клієнти і партнери по бізнесу (інвестори) можуть ознайомитися з виробленою продукцією або переліком послуг. Наочна демонстрація відображає діяльність фірми або виробництва і знайомить зі зразками-товарами. Саме після такого «знайомства» потенційний клієнт в більшості випадків приймає рішення про покупку або про початок співпраці (для партнерів по бізнесу).

Які бувають

Каталог (в перекладі з грецького «список») – являє собою список (різної форми) інформації про об’єкти або, простіше кажучи, перелік товарів (послуг) з їх описом. Його розробляють і видають з метою ознайомити потенційну аудиторію з об’єктами, а також спростити пошук за тією або іншою ознакою.

Цей ефективний маркетинговий інструмент в залежності від концепції может бути:

1. Рекламний.

Рекламний каталог приділяє особливу увагу певним позиціям. Для залучення клієнтів рекомендується додавати до вмісту різні акції, пропозиції та знижки. Але, основним завданням є саме знайомство з компанією або асортиментом.

2. Іміджевий.

Його призначення – зробити торгову марку впізнаваною і вийти в лідери серед конкурентів. Якщо в першому варіанті акценти розставляються на товари, то в даному випадку ставка робиться на бренд, компанію-виробника. У такій спосіб фірма може заявити про свої переваги, виробничі потужності і досягнення. Наша друкарня також виготовляє такі каталоги за прийнятною ціною. Основним пріоритетом при розробці концепції та дизайну є оригінальність, креатив, стиль і якість виконання.

3. Періодичний.

Такі періодичні видання випускають регулярно (щотижня, кожен місяць чи раз на півроку). Виконуючи друк каталогів товарів, вносять інформацію про ціну, зміни в кількості за наявністю, поява нових позицій або різновидів. Актуально відображати інформацію про проведення акції, розпродажі або сезонні знижки. Простіше кажучи, виконує маркетингові задачі.

Друк рекламного каталогу – відмінна можливість ознайомити потенційного клієнта з Вашою компанією, брендом, переліком товарів або послуг.

Особливості дизайну

Багато наших замовники переконалися, що друк каталогу, вартість якого не б’є по бюджету, є потужним інструментом реклами. Такий вид поліграфії привертає увагу клієнта і підвищує лояльність до бренду. Все, що необхідно зробити – визначитися з барвистим і яскравим дизайном, відповідно концепції компанії.

Залежно від виду обраного каталогу визначається дизайн і підбирається контент, створюється поліграфія. Подібні якісно виготовлені видання є обов’язковим елементом маркетингової стратегії.

Замовляючи друк каталогів в друкарні «Арбуз», не забувайте про наявність великого числа кольорових сторінок з розробленими ілюстраціями і фотографіями. Наш штат креативників може запропонувати розробку дизайну будь-якої складності. Віртуози-дизайнери в будь-який момент готові приступити до розробки згідно із заявленими вимогами до побажань клієнта. Довіряючи створення макета каталогу нашим фахівцям, Ви можете бути спокійні за якість і терміни виконання замовлення.

Чи маєте свій підготовлений макет? На старті ознайомтеся з декількома вимогами, яких слід дотримуватися, щоб отримати яскраву і якісну поліграфічну продукцію:

 • верстка каталогу повинна бути виконана по сторінках у форматі PDF;
 • кількість смуг в каталозі має бути кратно 2;
 • з кожного боку вильоти по 5 мм.

У деяких випадках може знадобитися коригування наданого Вами макета, технологами нашої друкарні для найкращої якості виготовлення каталогу за окрему плату.

Важливо! Від грамотно оформленого макета залежить успішний результат друку каталогів.

Особливості термінового друку та виготовлення каталогу

Як правило, подібна рекламна поліграфічна продукція складається із безлічі кольорових ілюстрацій. Щоб отримати якісні відбитки важливо визначитися зі способом друку. Ми пропонуємо такі варіанти.

Цифровий

Надрукувати каталог малим і середнім тиражами найкраще на цифровому поліграфічному обладнанні. Воно має масу переваг: оперативність, насиченість кольорів, доступна ціна. Це відмінне рішення для пробного примірника оцінки верстки, перевірки вмісту, якості палітурки і оцінки дизайну.

Офсетний

Ідеальний спосіб виконати видання великого тиражу. Можливе використання металізованої або флуоресцентної фарби для отримання стандартних кольорів. Крім того, чим вище тираж – тим істотно падає вартість одного примірника.

Ризографія

При скромному бюджеті пропонується недорогий варіант – друк на різографі. У цьому варіанті використовується тільки до чотирьох кольорів.

Наша друкарня обладнана сучасним поліграфічним устаткуванням, завдяки якому гарантується терміновий якісний друк. Доручіте виготовлення каталогів на замовлення професіоналам, і Ви отримаєте якісний поліграфічний виріб, що відповідає всім вимогам сучасної преси.

Наші пропозиції по друку та виготовленню каталогів

Друк та виготовлення каталогів є найбільш відповідальною з завдань кожної друкарні, в тому числі і нашої. Справа в тому, що саме ця поліграфія має найбільш високе значення для продажів багатьох видів продукції, при його розгляді потенційний клієнт приймає рішення про покупку. Відповідно, дуже важливо передати інформацію про товар максимально якісно і привабливо.

Паперові каталоги зустрічаються повсюдно. Вони можуть:

 • використовуватись під час презентацій та рекламних акцій;
 • відправлятися поштою в конвертах;
 • вручатися особисто потенційним та існуючим клієнтам;
 • розкладатися по поштових скриньках;
 • поширюватися безкоштовно в магазинах.
печать и изготовление каталогов

Рекламний каталог товарів може мати такі характеристики:

 1. Папір для внутрішнього блоку та обкладинки в асортименті.
 2. Барвистість – від 1 + 0 до 4 + 4.
 3. Формат – А6-А3.
 4. Тираж – від 1 шт.
 5. Скріплення – клейове бесшвейное, на скобу / євроскобу, на пружину.
 6. Додаткові можливості – ламінування, УФ-лакування, вирубка, тиснення.

Розрахунок вартості друку і виготовлення каталогів

Ціна на виготовлення каталогів безпосередньо залежить від його призначення. Коли мова йде про видання, призначене для масового поширення в громадських місцях, використовуються доступні варіанти паперу і прості способи друку з мінімальною кольоровістю. Друк такого примірника дешево обійдеться, а при збільшенні тиражу – ціна автоматично знизиться.

Щоб сформувалася точна ціна на друк каталогів, нам необхідно виконати індивідуальний прорахунок. Нашим менеджерам необхідні всі параметри продукції. Заповніть форму замовлення, вказавши основні параметри друку каталогу.

Крім розрахунку самого друку, за Вашим бажанням ми розробимо дизайн майбутнього каталогу. Результативність рекламних матеріалів це правильне співвідношення між вартістю створення і отриманої вигодою. А дешево надрукувати каталог або брошуру, значить отримати максимальний ефект за мінімальні гроші.

Що отримують наші клієнти, замовляючи друк і виготовлення каталогів, книг у нас?

У світі поліграфії технічний прогрес стрімко рухається вперед щорічно пропонуючи нові сучасні технологічні рішення і випускають нове обладнання. Це дозволяє нам постійно вдосконалюватися, впроваджувати нові методики, щоб запропонувати клієнтам максимально вигідну пропозицію в співвідношенні ціна-якість. Сучасний каталог повністю (або майже повністю) складається з кольорових сторінок, адже саме яскраві ілюстрації привертають увагу потенційної аудиторії (споживачів). Не менш важливо грамотно і структуровано розмістити повний перелік товарів або послуг, щоб вони візуально виглядали і привертали увагу. За бажанням при верстці вставляються реальні фотографії. Тільки така ефектна продукція зможе впливати на потенційних споживачів.

Замовлення послуги на видання каталогу наша друкарня виконує з рядом переваг:

 1. Висока якість – забезпечується за рахунок використання матеріалів відповідного рівня на сучасному обладнанні.
 2. Комплексний підхід до вирішення завдань клієнта на високому професійному рівні. Професійний дизайн і верстка.
 3. Оперативність. Термін виготовлення залежить від тиражу і обговорюється на етапі узгодження всіх особливостей замовлення.
 4. Відсутні обмеження щодо мінімального обсягу тиражу (Ваш каталог рекламних матеріалів може бути надрукований в 1 примірнику).
 5. Стабільність колірного наповнення (велика частина налаштувань процесу відбувається в автоматичному режимі).

Готова партія поліграфічної продукції ретельно упаковується і маркується зручним для клієнта способом. На сторінці «Контакти» вказані дані для прямого зв’язку з нами, щоб отримати додаткову інформацію або узгодити деталі замовлення. Також оформити заявку можна безпосередньо зі сторінок нашого сайту.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)