Друк на зошитах

Точно також як і видання книг, виготовлення журналів, або іншої поліграфічної продукції, ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальне виготовлення зошитів. Сьогодні друк на зошитах, безумовно, досить популярна поліграфічна послуга. Адже без цього предмета не може обійтися жодна сфера діяльності людини. Зошити необхідні, перш за все, в навчальних закладах різного рівня, а також на підприємствах і компаніях. Скріплені листи здавна служать людині незамінним засобом зберігання різної інформації. І поява цифрових технологій, звичайно, ніяк не відображається на їх позиції.

Переваги та особливості друку на зошитах

Видавництво «Арбуз» друкує зошити на замовлення на найсучаснішому і високоточному обладнанні. Природно, кожен отриманий відбиток повністю відповідає міжнародним стандартам і, перш за все, очікуванням клієнта. Список плюсів, які Ви, звичайно, відзначите при співробітництві з нами досить великий.

 1. Демократичні розцінки на послуги.
 2. Великий вибір білого та кольорового паперу (наприклад, офсетний, дизайнерська, малювання, картон).
 3. Скріплення: на скобу, установка металевих і пластикових пружин, м’який і тверда обкладинка.
 4. Післядрукарська обробка (ламінування, тиснення фольгою, конгрев, фігурна висічка, УФ-лакування).
 5. Розробка нових макетів.
 6. Мінімальні терміни виготовлення.

Але, найголовніше – це індивідуальний підхід до абсолютно кожного замовника. Перш за все, ми гарантуємо бездоганну якість надрукованого продукту.

Друк на зошитах

Корпоративний друк на зошитах

Останнім часом все частіше нам надходять замовлення від різних компаній і установ на виготовлення корпоративних зошитів. При розробці макетів, безумовно, важливо використовувати фірмову символіку. Наприклад, логотипи, емблеми, назви, шрифти та кольори. Нами виконується друк робочих зошитів будь-якої необхідної Вам конфігурації:

 1. Розмітка: клітина, лінія, точка, коса і чисті аркуші.
 2. Білий, кольоровий і комбінований внутрішній блок.
 3. Дизайнерське оформлення сторінок і обкладинки з підкладкою.
 4. Стандартні та індивідуальні розміри.
 5. Будь-яка кількість сторінок.
 6. Всі способи скріплення.
 7. Додаткова обробка.

Виготовлення робочих зошитів

Перш за все, замовлення робочих зошитів необхідний для учнів. З їх допомогою не тільки полегшується процес навчання, а й викладачем виконується закріплення і перевірка знань. Вони ж можуть використовуватися на різних курсах. Наші можливості, звичайно, дозволяють не тільки віддрукувати подібні екземпляри в будь-якій кількості, але і зверстати необхідний макет. Нашими співробітниками виконується весь комплекс додрукарської підготовки:

Дизайн виділить Вас серед всіх

Потрібна зошит зі своїм дизайном на замовлення? Природно, важливим нюансом був і є якісний дизайн виробів. З цим завданням можуть впоратися наші креативні фахівці. Дизайн розробляється відповідно до побажань клієнта. Якісно виготовлена обкладинка може доповнитись після друкарська обробка. Це надає друкованим виробам солідності і ефектності.

 

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)