1. /
 2. Сканування книг

Сканування книг

Цифрові технології крок за кроком приходять в наше життя. Сканування книг, документів – це процес перекладу різних зображень в цифровий вигляд. Надалі електронний образ можна відредагувати (змінити в спеціальних програмах), роздрукувати, записати на зовнішній носій, відправити електронною поштою. Цифрове зображення набагато довговічніше звичайного (паперового і не тільки). Чималою його перевагою також є можливість дублювання в будь-якій кількості.

Якщо Вам знадобилася послуга сканування (чорно-біле або кольорове) і оцифровки в Дніпрі можете скористатися пропозиціями друкарні «Арбуз». Ми працюємо з будь-якими форматами до А0 + з різною щільністю.

Трохи детальніше про процес

Як вже було сказано вище, оцифровка документів і книг – це переклад паперового документа в електронний. Якщо з тонкими листами проблем не виникає (процес в цьому випадку займає мінімум часу), то для зшитих і зброшурованих документів процедура ускладнюється. Йдеться про:

 • книги;
 • журнали;
 • зшивання архівних справ;
 • зшиті документи (наприклад, томи кримінальних справ) та ін.

Друкарня «Арбуз» пропонує весь комплекс послуг по скануванню, в тому числі і оцифровка паперових книг. Цифровий архів даних необхідний не тільки через сучасні тенденції, але і як найнадійніший спосіб зберігати інформацію на сьогоднішній день. Оцифровка відомостей робить роботу з документами різного роду не тільки зручною, але і ефективною. Крім того, доступ до даних набагато спрощується, якщо розмістити документи в одній з «хмар» інтернету.

Етапи роботи:

1. Підготовка паперового архіву.

Для виконання процесу максимально якісно і оперативно необхідно виконати наступні дії: сортування, разброшюровка (розшивання), визначення способу сканування та ін.

2. Сканування.

Переклад паперового масиву даних в цифровий вигляд.

3. Обробка отриманої інформації.

Текстове розпізнавання в форматі Word або будь-якій інший текстовій програмі за бажанням клієнта, наприклад, сканування книг в pdf, а також індексування даних.

4. Додаткові послуги.

Звірка вихідних паперових носіїв з електронними копіями, верстка, створення файлів для мобільних пристроїв в форматі (epub, fb2, mobi).

Професійна оцифровка і сканування книг і тексту

Якщо потрібно отримати якісні цифрові копії паперових матеріалів, то достатньо лише надати їх нашим менеджерам. Приймаємо будь-які переплетені або зшиті документи з листами до розміру А4 або розворотом – А3.

Тепер трохи про принципи, яких ми дотримуємося, виконуючи сканування книг на замовлення:

 • Якість. Основний і головний принцип нашої роботи. Команда професіоналів бере на себе повну відповідальність за якість послуг, що надаються, так як ми працюємо виключно на сучасному високотехнологічному і професійному обладнанні.
 • Технологічність виконання. Повна відповідність електронних копій контенту на паперових носіях.
 • Терміни. При оформленні замовлення менеджери прораховують і обумовлюють час на виконання послуги. Ми не виходимо за обумовлені терміни і гарантуємо своєчасне виконання замовлення.
 • Конфіденційність. Політика конфіденційності застосовується при обробці Ваших даних, персональної інформації та інших документів переданих нам для сканування.
сканирование книг
Сканування документів в Дніпрі

Наша друкарня стане вірним помічником і виконавцем при створенні електронного документообігу в зручному для користувачів вигляді. В цьому випадку знайти бажану інформацію буде набагато простіше, а працювати з нею зможе кожен користувач ПК.

Скільки коштує відсканувати книгу? В нашому прайсі немає захмарних цифр. Наші менеджери підбирають оптимальний варіант сканування і обробки інформації – ми допоможемо Вам скоротити витрати і зберегти бюджет.

Особливості сканування книг

Сучасна оцифровка книг за доступною ціною – це досить трудомісткий процес, в рамках якого інформація перезнімається і перекладається в електронний формат без пошкодження (деформування) джерела. Крім книг, оцифруванню підлягають:

 • журнали;
 • газети;
 • каталоги;
 • брошури;
 • інші вихідні матеріали.

Наше високоточне обладнання виконує копіювання в 100% відповідності з оригіналом, це стосується не тільки текстової інформації, але і різних графічних елементів.

Процедура сканування проводиться в кілька простих етапів: пакетне сканування і збереження на комп’ютер в необхідному замовникові форматі, кадрування отриманих зображень, усунення спотворень і вирівнювання тексту. Завершальний етап – це переклад (розпізнання) в електронний вигляд.

Послуги по скануванню користуються попитом в таких областях:

 • книжкові фонди, архіви та бібліотеки;
 • збереження особистої інформації;
 • установи, що працюють з великим документообігом.

Ще один важливий момент: при використанні професійного сканера не потрібно постійно перевертати книгу, щоб перегорнути сторінку, що робить процес сканування більш швидким. Для нас не важливо: необхідно виконати сканування однієї книги або великого архіву, ціна в останньому випадку за одиницю буде значно знижена.

Особлива увага приділяється книгам або томам документів, які не можна розшивати, а їх розворот повністю не розкриває вміст. В цьому випадку необхідні спеціальні книжкові сканери.

Переваги оцифровки

Комп’ютерне сканування книг (вартість доступна кожному) – одна з найбільш затребуваних послуг. Оцифровка дає можливість зберегти унікальні матеріали і створити при цьому особисту велику бібліотечну базу. Доступ до неї видається по всьому світу власником в будь-якій кількості.

Професійне виконання послуг дозволяє перевести текст і будь-які графічні зображення в цифровий формат (вказаний клієнтом). Такі матеріали дозволяють виконувати верстку і коригування через комп’ютерні програми.

Беремося за найрізноманітніші випадки – багатосторінкова література різних форматів і стану:

 • книги з неповним відкриттям;
 • старі книги;
 • широкоформатні книги;
 • книги з дефектами і пошкодженнями.

Ніяких завороів, темних зон і важких ділянок.

Важливо, що отримані дані можуть одночасно використовуватися декількома користувачами, а зберігання таких електронних копій за часом не обмежується.

Оформлення замовлення на сканування книг

Стати клієнтом друкарні «Арбуз» дуже просто. Для цього пропонуємо відвідати наш офіс в Дніпрі. Ще один спосіб – оформити замовлення по телефону або через сайт онлайн. Наш менеджер допоможе з оформленням замовлення.

Бажаєте відсканувати книгу, щоб ціна не була занадто висока? При великому обсязі матеріалів або для постійних клієнтів ми надаємо знижку. Формуємо вартість з урахуванням кількох факторів:

кількість розворотів;

формат видання;

кольоровість;

додаткові послуги.

Останнім часом майже вся інформація зберігається на цифрових носіях. Це досить зручно при зберіганні та ефективно при роботі. Немає необхідності носити з собою десятки книг для навчання або роботи, щоб зробити копію, адже роздрукувати сторінки можна в будь-який момент. Тепер Ви знаєте, де відсканувати книгу.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)