1. /
 2. Дизайн обкладинки книги


Дизайн обкладинки книги

Обкладинка книги – перше, що підштовхує до її прочитання. Фахівці нашої друкарні постійно шукають нестандартні та креативні рішення, завдяки яким товар стане найпомітнішим на книжковій полиці магазину. Самостійно впоратися з цим завданням буде складно, особливо якщо результат повинен перевершити всі очікування. Часом, геніальний дизайн обкладинки книги має досить прості рішення.

Як отримати гарний дизайн обкладинки і оформлення

Обкладинка – це ілюстрації та написи на лицьовій стороні, і короткий опис книги – з іншого боку. Саме вона працює на покупця: привертає увагу і зацікавлює, на підсвідомому рівні змушує взяти томик для вивчення опису. Заінтригований читач відкриває нову книгу і готовий зануритися в читання.

Розробка дизайну обкладинки – це завдання для фахівців друкарні «Арбуз», які не тільки виконують друк книг, але і займаються графічним дизайном. Ми придумуємо візуальні рішення простих і складних корпоративних завдань. Але, сучасний світ не завжди готовий до креативних експериментів з квітами і формами, сміливими ідеям, пошукам свіжих ідеї і складних метафор. Все це є в наших обкладинках. Це чисте полотно для художників і дизайнерів.

Художнє оформлення – це один з важливих етапів у виданні будь-якої багатосторінкової літератури. Процесу необхідно виділити достатньо часу, адже шрифти всього тексту (назва та ім’я автора) зобов’язані гармоніювати між собою, а також поєднуватися із загальною стилістикою видання. Особлива увага приділяється кольоровій палітрі: гармонія між кольором, малюнками і написами.

Працюємо і з макетами (напрацюваннями) клієнта. У Вас є готова ілюстрація, яку необхідно включити в дизайн обкладинок для дисків? Наші фахівці розмістять всі складові так, щоб вони гармонійно поєднувалися з картинкою. Такі продукти привернуть потенційних покупців не тільки в звичайних книжкових магазинах, але і на просторах інтернету.

Закони композиції дизайну обкладинки

Обкладинка – це візитівка, основний елемент зовнішнього оформлення книги. Розробляючи дизайн обкладинки журналу, необхідно спиратися на класичні закони композиції:

 • цілісність;
 • єдність;
 • рівновагу (баланс);
 • супідрядність.

Для виділення (акцентування) будь-якого елементу існує ряд відмінних прийомів: форма, чіткість, колір і освітлення. Крім того, розробляючи дизайн обкладинки каталогу необхідно слідувати декільком правилам:

 1. Чітко зазначена назва (не дуже довга) і ім’я автора (не дуже дрібне).
 2. Інформативність (креативне і яскраве оформлення не повинно йти на шкоду змісту).
 3. Кількість використовуваних шрифтів – не більше двох.
 4. Колір шрифту повинен контрастувати з фоном.

Професійні дизайнери-книжники дотримуються всіх ціх нескладних порад, а також уникають використання шаблонів.

Оформлення корінця

Издательство "Арбуз"

Збираєтеся замовити дизайн обкладинки, не варто забувати, що в більшості випадків в магазинах книги розміщують на полицях і покупець бачить тільки їх торці, так звані «корінці», тому при розробці дизайну необхідно приділити увагу і його оформленню. Як правило, на ньому розміщують назву видання, ім’я автора, номер тому (за наявності такого) і логотип або емблему.

Назву розміщують так, щоб вона читалася, коли видання стоїть на полиці, тобто, від низу до верху. Графічні елементи і оригінальність рекомендується розміщувати на самій обкладинці, а ось шрифт на корінці зобов’язаний бути чітким, читаним і контрастним по відношенню до фону.

Можливе використання логотипу або невеликого малюнка, без будь-яких дрібних елементів. З їх допомогою можна швидко виділити серію книг одного автора від інших.

Як це працює?

Щоб отримати ідеальний дизайн обкладинки альбому, нам знадобиться детальне технічне завдання від клієнта. Справитися з цим Вам допоможуть наші менеджери.

 1. Оформити замовлення. Визначитися, яку обкладинку Ви хочете отримати – зі своєю ілюстрацією (картинкою, фото) або індивідуальну (під замовлення).
 2. Сформулюйте технічне завдання для дизайнера.
 3. Дизайнер виконує роботу і надає макет на затвердження. При необхідності вносяться правки.
 4. Після змін, клієнт стверджує фінальний варіант макета.

Після завершення роботи з оформленням фахівці поставлять дизайн обкладинки буклету до загального файлу, і підготують його до друку. І тільки після цього вона готова до публікації!

Результат буде очевидний кожному:

 • увага прикута і акцентована;
 • унікальна обкладинка;
 • акцент на контенті;
 • посилено вплив на читача.

Чому клієнти обирають нашу друкарню?

Оцініть всі плюси співпраці з «Арбузом»:

1.Створити актуальний і привертаючий увагу дизайн обкладинок зошитів і не тільки. Постійно стежимо за трендами в дизайні, поліграфії і видавничій сфері, щоб розробляти і пропонувати клієнтам працюючий продукт.

2.Макет розробляється індивідуально під кожен проект з урахуванням побажань і вимог клієнта. Повна відповідність внутрішнього змісту. Відповідає сучасним стандартам якості в області книгодрукування.

3.Комплексно працюємо над замовленнями. Залучаємо не тільки дизайнерів, але і креаторів, копірайтерів і маркетологів, щоб створити продукт, який ефективно представить видання.

Звертайтеся по допомогу до нас, і ми розробимо дизайн обкладинки брошури, яку хочеться взяти в руки, купити і прочитати. Ми прагнемо отримати продукт з яскравим і стильним оформленням, до якого потягнеться рука читача.

Вартість створення дизайну обкладинки книги

Ціна на дизайн обкладинки книги або будь-яку іншу багатосторінкову поліграфію формується від побажань замовника і узгодження всіх питань. Не рекомендуємо економити і наполегливо слідувати бюджетного варіанту. Сучасний читач оцінює привабливість обкладинки, якість паперу та поліграфії, зручність формату. Ми допоможемо Вам створити цікаві і стильні поліграфічні продукти, а прорахувавши ціну на послугу, Ви переконаєтеся, що вона не така вже й висока. Якісне видання книг завжди залишається затребуваним, так як ніщо не може замінити насолоду тримати в руках красивий новий томик.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)