1. /
 2. Виготовлення та друк блокнотів


Виготовлення та друк блокнотів

Блокнот – це поліграфічна продукція, що дозволяє зберігати важливі записи. Область його застосування велика: для повсякденних справ, презентацій, в навчанні, в якості сувеніра діловому партнерові і багато іншого. З їх допомогою організовуються бюджетні та ефективні рекламні кампанії – розміщену на обкладинці інформацію побачить безліч потенційних клієнтів.

Друк блокнотів – популярна послуга на ринку поліграфії. Компактна записна книжка є обов’язковим атрибутом ділової людини – вона використовується при спілкуванні, відвідуванні семінарів, в колі листуванні або в будь-який інший час, наприклад, для того, щоб записати свою геніальну ідею.

Що ми пропонуємо?

У нашому розпорядженні є сучасне обладнання, яке дозволяє виконати виготовлення блокнотів з зображеннями будь-якого рівня складності. Висококласні фахівці готові надати допомогу в:

 1. Розробці дизайну – продумування всіх нюансів оформлення, починаючи з колірного рішення, загальною візуалізацією і розташуванням логотипу на готової продукції.
 2. Верстці – використання якісної сировини і сучасного обладнання дозволяють отримувати готовий продукт високого рівня якості.
 3. Додаткової обробки – при бажанні клієнта може бути додана перфорація, ламінація, тиснення і ін.

Виконуємо виготовлення блокнотів на замовлення:

 • м’яка або тверда обкладинка;
 • фіксація на скобу, пружину або термоклей;
 • стандартні і нестандартні формати;
 • папір різної щільності і структури;
 • чисті аркуші, в клітку, точку, лінійку;
 • з лакуванням, висічкою, гравіруванням, ламінуванням.

Така різноманітність дозволяє кожному підібрати оптимальний варіант по бюджету і підсумкового результату. Пропонуємо замовити блокноти з логотипом з розробкою нового оформлення. У Вашої фірми немає фірмової символіки? Відділ дизайнерів друкарні «Кавун» виготовлять її електронну версію, необхідно лише вказати свої бажання і вимоги.

Процес виготовлення блокнотів

Щоб отримати фірмовий блокнот ми використовуємо виключно сучасне високотехнологічне обладнання. Пропонується два варіанти технологій:

Обкладинки найбільш часто виготовляються із крейдованого або дизайнерського картону. Внутрішній блок – офсетний папір обраного замовником кольору (широка кольорова палітра). Заключний етап – складання, де для скріплення можна використовувати скоби, термопереплет або можна зробити блокнот на пружині.

Друк блокнотів з логотипом на заказ

Замовте послугу прямо сьогодні, щоб завтра у Вас були оригінальні сувеніри партнерам по бізнесу, працівники забезпечені корпоративної продукцією.

Фірмова символіка на поліграфічної продукції підвищує рівень довіри до компанії серед співробітників, ділових партнерів і потенційних клієнтів. Досить на зустріч взяти з собою кілька примірників і піднести як презент тим особам, які зацікавлені у співпраці.

Всі індивідуальні замовлення не мають повторень. Дизайн-макет клієнта є його власністю. Обов’язково включати наступну інформацію:

 • лого та емблеми;
 • девізи і слогани;
 • контактні дані

Блокноти з логотипом – це візитна картка і потужний рекламний інструмент в просуванні бренду на ринку. Завдяки своїй практичності і корисності канцелярської приналежності, вони не будуть сприйматися як нав’язливої ​​реклами.

Надрукована брендовий поліграфія – відмінний спосіб підготуватися до майбутньої конференції, виставці або семінару. З одного боку, гості будуть робити нотатки і запам’ятовувати інформацію, а з іншого – така продукція довше служитиме джерелом реклами.

Моделі зі спіраллю (пружиною)

печать блокнотов

Не можна забувати і про те, що блокнот також може грати роль іміджевої складової вашого фірмового стилю. Саме тому важливо вибрати друкарню, яка зможе запропонувати адекватний рівень якості за Ваші кошти.

Чи стане незамінним для записів і заміток якісний блокнот на спіралі А5. Спіраль для кріплення листів дуже практична:

 • сторінки легко розкриваються;
 • листи можна вирвати, не пошкоджуючи основу.

Для виготовлення обкладинки підходять різні матеріали: дизайнерський картон, пластик, текстиль і навіть дерево. В даному випадку щільність внутрішнього блоку не має значення. Залежно від товщини на блокнот А5 із збіркою на пружині підбирається оптимальний варіант спіралі (діаметр і колір).

Друк на еко-блокноті і її переваги

Незважаючи на те, що зараз практично вся інформація заноситься в комп’ютери та телефони, звичні для багатьох паперові записники продовжують залишатися затребуваним предметом. Крім усього іншого, вони є повноцінними рекламними носіями, як і пакети, папки і календарі. Досить популярна продукція, отримати яку можна буде за доступною ціною, якщо зв’язатися з нашою перевіреної друкарнею «Кавун» в Дніпрі.

Лідери на ринку все частіше використовують ЕКО (Крафт) блокноти як популярного сувеніра. Використовуємо перероблені матеріали для їх створення. Вибір екологічно чистих варіантів робить позитивний вплив не тільки на навколишнє середовище, але і на Ваше маркетингове просування! Більшість людей вважають за краще мати справу з організацією, яка вносить свій внесок у допомогу планеті!

Це реальний шанс залучити клієнтів, підвищити лояльність і рівень продажів. Їх застосовують в якості результативного і бюджетного промо-матеріалу, а також нестандартного і презентабельного сувеніра.

печать блокнотов

Подарункові і ексклюзивні зразки

Потребуєте недорогому, але оригінальному презент для одного, ділового партнера або колеги? Найрозумніше рішення – іменні блокноти на замовлення. Такий сувенір з нестандартним дизайном підійде для любителів раціонально використовувати час, планувати свій день.

Подарункові варіанти, наприклад, з ініціалами – унікальний і незабутній сувенір для людини, яка любить робити записи вручну. Це завжди особливий знак уваги, піднесений він коханій людині або спільний вибір начальнику або колезі. Адже Ви даруєте не формально знеособлену річ, а подарунок, який присвячений тільки одній людині і завжди буде нагадувати про Вас і Вашої уваги.

Внутрішній блок може мати:

 • клітинки;
 • лінійки;
 • крапочки;
 • косу лінію або будь-якого іншого вмісту.

Завдамо на обкладинку будь-який напис, побажання, малюнок або фото, що зробить його оригінальним і значущим подарунком. Тверді і м’які палітурки, величезний асортимент видів паперу – Ви знайдете те, що Вам потрібно у нас. Всі ці нюанси впливають на ціну блокнота.

Нема дизайну? Без проблем!

Друк нестандартних блокнотів може бути ідеальним засобом для оголошення досягнень і подробиць про Вашу організацію. Записники з індивідуальною печаткою також є відмінним способом тримати Ваш бренд в очах Ваших клієнтів з постійними підсвідомими натяками про бренд. Також вони є відмінним подарунком на заходах, вечірках і промо-акціях!

Надайте нам зображення і текст для передньої частини обкладинки, а ми зробимо все інше! Наш власний художній відділ підготує файли до друку з індивідуальною обкладинкою і внутрішнім блоком на підкладці.

Якщо у Вас вже є власний дизайн, це теж не проблема. Надайте нам готовий до друку файл, і наша виробнича команда виконає все в строк. Створіть фантастичну передню, задню або обидві обкладинки, в залежності від стилю, який Ви оберете, використовуючи фотографії, абстрактні візерунки або зображення з інтернету.

Лазерне гравіювання

Друкарня «Кавун» робить все можливе, щоб клієнт отримав найкращу і презентабельну продукцію. Наприклад, наносимо на блокнот логотип за допомогою лазерної установки. У чому переваги даної технології:

 1. Точність. Механізм повторює всі лінії і деталі картинки з цифрового прототипу. Незалежно від тиражу, все гравіювання будуть ідентичними.
 2. Економічність. Автоматична обробка набагато дешевше обійдеться, ніж замовляти ручну роботу.
 3. Рівний край і акуратність. Лазерне випалювання малюнка: поверхня виходить ідеально рівною, без зазубрінок.
  Швидкість роботи. Процес не займає багато часу, тому вся партія швидко відправиться до замовника.

Використання сучасної високоточної технології лазерного гравіювання запобігає стиранню тексту або зображення на 99%. Такий блокнот стане нестандартним і незабутнім подарунком для всіх ділових і творчих людей.

Тиснення і конгрев

Виготовлення блокнотів з логотипом преміум-класу не може обійтися без декорування обкладинки. Тиснення і конгрев ідеально підходять для нанесення символіки. Одні з найбільш затребуваних технологій в сувенірній продукції. Найбільш ефектно виглядає друк блокнотів з логотипом з тисненням фольгою (золото, срібло).

Тиснення можна виконати на паперових, дерев’яних, пластикових предметах:

 • без фольги (чисте);
 • з металізованою фольгою різних кольорів;
 • блинтовое (сліпе).
  конгрев.

Питання про вартість друку блокнотів

У загальному випадку, відповісти на питання «Ціна на друк блокнотів?» складно, тому що формується від різних параметрів. Оформляйте замовлення на сайті або зв’язуйтеся з менеджером в телефонному режимі. Він оперативно виконає прорахунок. До того ж підкаже, як найбільш вигідно виконати замовлення.

Максимально низькі розцінки можливі в тому випадку, коли Ви замовляєте продукцію великим тиражем. Наші виробничі можливості дозволяють виконати замовлення терміново і з гарантованою якістю.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)