1. /
 2. Видання та друк дитячих...


Видання та друк дитячих книг

Для одних книги є джерелом інформації, для інших – це приємний спосіб згаяти кілька годин, а для когось – незамінні супутники по життю. При всій неоднозначності ставлення до цієї благородної продукції поліграфії, ніхто не стане заперечувати її особливої ролі в нашому житті. Друк дитячих книг полягає в створенні красивого, барвисто оформленого видання з цікавим сюжетом і яскравими ілюстраціями. Така література здатна відкрити перед дітьми новий світ, захопити, навчити чомусь новому.

Пропозиції і можливості при друку дитячих книг

Видавництво «Арбуз»- це не тільки видавнича платформа для незалежних авторів, де кожен зможе опублікувати свій рукопис, скориставшись послугами професіоналів для втілення будь-яких авторських задумів. Ми виконуємо друк дитячих книг на картоні і не тільки тиражами до 1000 примірників і більше.

Ми хочемо, щоб надрукована нами література викликала у читачів тільки приємні емоції, тому пропонуємо повний спектр редакційно-видавничих послуг за адекватними розцінками:

 • набір тексту;
 • сканування;
 • вичитування;
 • коректура;
 • верстка;
 • розробка дизайну;
 • друк тиражу (від 1 екземпляру).

Наше видавництво забезпечує необхідну якість друку, навіть якщо необхідний всього 1 екземпляр. Тиражі, що видаються за рахунок авторів, мають стабільно низькі ціни. Для замовників, які не знають, як надрукувати книгу, ми даємо кваліфіковані консультації з будь-яких питань.

друк дитячих книжок

Будь-який формат, будь-який жанр, будь-яка книга!

Видати дитячу книгу з картинками можна в різні способи. Своїм клієнтам ми пропонуємо 4 варіанти співпраці.

 1. Ексклюзивні і подарункові видання.Замовте друк книги в Дніпрі онлайн в одиничному екземплярі для себе, родичів, друзів, бізнесу. Вказуйте формат і вигляд палітурки. Такий презент буде унікальним.
 2. Індивідуальні замовлення. Йдеться про малі тиражі. Наша друкарня друкує дитячі книги малою кількістю і відмінно підходить при бажанні видати фамільні видання, збірники особистих віршів і власні твори. До таких особливих замовлень ми проявляємо індивідуальний підхід.
 3. Корпоративний друк. Кожна компанія або організація також користується видавничими послугами для видання та / або публікації корпоративної інформації. Це можуть бути річні звіти, журнали та довідники, підсумки і результати роботи за звітний період, та багато іншого. Обираючи середній тираж, мається на увазі число від 50 до 200 примірників.
 4. Великі тиражі. Клієнтами таких замовлень є навчальні заклади будь-якого рівня, міністерства, видавництва та інші. Таке видання дитячих книг проводиться виключно офсетним способом і досягає кількості в сотні тисяч примірників.

Схема, за якою ми працюємо

Наша друкарня пропонує надрукувати дитячу книгу малими або великими тиражами по простому алгоритму.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Згідно зазначених клієнтом даних виконується розрахунок ціни. На даному етапі менеджери надають безкоштовні консультації.

ОБГОВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Враховуємо вимоги і побажання замовника, пропонуємо весь спектр до друкарської підготовки (верстка, коректура, вичитування і т.д.).

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

Після узгодження всіх моментів, що стосуються виконання вашого замовлення, укладаємо офіційний договір на кожен тип послуг.

ДРУК ТИРАЖУ

Пропонуємо надрукувати дитячі книги на високопродуктивному обладнанні, якщо файли повністю підготовлені. Перетворимо в видання, яке вже можна читати

ДОСТАВКА

Ми доставимо готовий тираж в будь-яке місто країни за вказаною клієнтом адресою транспортною компанією або поштою.

Оформлення та дизайн при друці дитячих книг

Ви ще не вирішили, як буде виглядати Ваша книга? Наші креативні дизайнери створять для неї ілюстрації. Професійний художник-оформлювач точно знає, як видати дитячу книгу з ілюстраціями і буде діяти відповідно до побажань і переваг замовника.

На сьогодні книжкові ілюстрації в дитячій літературі повинні залучати інтерес читача не менше, ніж сам твір. Багато покупців роблять вибір на користь саме талановитого художнього оформлення.

Книжкові ілюстрації допомагають дітям ознайомитися з виданням, а також доповнюють емоційні враження від прочитаного, ідейно й естетично збагачуючи їх. Грамотні і хороші ілюстрації здатні виховувати любов до читання і образотворчого мистецтва. Через них дитина сприймає, усвідомлює, вивчає і відтворює в пам’яті істотні сторони життя, людські характери, міжособистісні відносини людей.

Підготовчі роботи при друці дитячих книг

Якщо Ви не знаєте, як видати дитячу книгу, то краще всього довірити цю роботу професіоналам. Ми виготовляємо правильні та якісні оригінал-макети і професійну верстку. Фахівці піклуються про те, щоб отриманий макет був не тільки красивим і гармонійним, а й відповідав змісту Вашої книги. Тут грає роль і жанр, і стиль твору.

 • виставляємо ширину полів;
 • підбираємо оптимальні шрифти;
 • встановлюємо між рядками і буквами інтервали, колонзнакі і колонтитули.

Послуга по верстці передбачає виконання розташування тексту, заголовків, ілюстрацій і інших зображень в оригінал-макеті. Виконується вона в спеціальних програмах для підготовки макету до друку. Одночасно виконуються роботи по корекції кольорів. Далі проводиться розкладка макета і обкладинки відповідно до технічного завдання друкарні.

Різновиди оправ

Визначилися де видати дитячу книгу? Ви зробили правильний вибір на свою ж користь. У нашій друкарні «Арбуз» видається найрізноманітніша багатосторінкова література на будь-який смак і колір. В кожному окремому випадку визначається оптимальний спосіб палітурки:

 1. М’який – книга в м’якій палітурці максимально схожа на книгу з друкарні, глянсовий журнал.
 2. Твердий – палітурка книги з твердою обкладинкою і металевим корінцем.
 3. На пружину – нестандартне рішення для палітурки книги, при цьому він простий і зручний у використанні.
 4. На скобу – для книг з малою кількістю сторінок, простий і економічний.

Чи потрібен ISBN для дитячої книги?

В цілому, так. Якщо мова йде про один екземпляр, в якості подарунка або для особистого користування, міжнародний код не потрібен. Але, для поширення (продажу) видання ISBN і штрих-код просто необхідний.

Цю послугу також можна замовити нашим фахівцям. Всі роботи з реєстрації та відправлення примірників в основні бібліотеки країни також виконуються нашими співробітниками.

Присвоение кода ISBN

Запит прорахунку вартості друку дитячої книги

Розрахунок ціни на послугу з видання виконується нашими фахівцями після отримання всієї інформації про майбутнє видання.

 1. Формат.
 2. Кількість сторінок.
 3. Обкладинка.
 4. Якість і щільність паперу.
 5. Палітурні матеріали.
 6. Спосіб (технологія) друку.
 7. Послуги дизайнерів.
 8. Підготовка до друку (верстка, коректура, вичитування та ін.).
 9. Додаткові поліграфічні роботи (ламінування, УФ-лакування, вирубка, конгрев, перфорація, тиснення фольгою, округлення кутів готового книжкового блоку і ін.).
 10. Присвоєння ISBN коду і авторського знака.

Виходячи із зазначеної інформації, розраховується вартість друку серії дитячих книг на картоні. Ми, в свою чергу, запропонуємо Вам найбільш оптимальний і технологічний варіант, який найкращим чином матеріалізує зміст твору.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)