1. /
 2. Тверда палітурка

Друкарня “Арбуз”

Тверда палітурка

З того часу, як люди придумали тверды палітурки для паперу, в тому числі і для книги, змогли зберігатися в своєму первісному вигляді багато років. Наприклад, старовинні архіви відмінно збереглися у своєму первісному вигляді саме завдяки тому, що тверда палітурка якісно виконана .

Трохи деталей та інформації

Тверда оправа – надійне покриття друкарського матеріалу з застосуванням клейової технології. Дана послуга найбільш актуальна для паперів, які часто використовуються і зобов’язані мати великий термін служби.

Брошюровка твердої обкладинки мається на увазі фіксування надрукованого і підготовленого внутрішнього блоку в підготовлену обкладинку-заготовку. Вона виготовлена ​​з листів щільного картону, який обклеюють спеціальним переплетеним матеріалом (балакрон, ламінованої папером). Об’єднання книжкового блоку і палітурки здійснюється за допомогою форзац. Найбільшим попитом користуються такі види твердих палітурок – як 7БЦ і 7Б.

Чим особливо пишається наша друкарня, те що робота виконується на найсучаснішому обладнанні. Якщо замовник бажає заощадити і не втратити якість продукції, то наші менеджери в подробицях роз’яснять, які види паперу в найбільшою мірою сумісні з обраною палітуркою.

Тверда палітурка: переваги і недоліки

Якісно виконана тверда обкладинка вирішує одразу кілька завдань:

 1. По-перше, захист вмісту від зовнішніх чинників;
 2. По-друге, якісна фіксація всіх листів;
 3. По-третє, це обличчя видання, адже читач судить про книгу саме по обкладинці.

Для початку вивчимо всі плюси:

 • великий асортимент палітурних матеріалів,
 • ексклюзивна обробка: тиснення, УФ-лакування, конгрев, ламінування;
 • прямий і округлений корінець;
 • оформлення різних друкованих видань: художні альбоми, книги, каталоги, щоденники, дитяча література, ексклюзивні видання;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • зручність використання;
 • міцність;
 • якість;
 • довговічність;
 • статус;
 • практичність.
Издательство "Арбуз"

Поряд з такими позитивними рисами є всього парочка мінусів:

 • неможливо комбінувати кілька матеріалів;
 • збільшується вага виробу.

Як бачите, ця послуга є вірним рішенням для створення іміджу продукції.

Тверда палітурка: особливості виготовлення

Замовляючи друк книг в твердій палітурці в нашому видавництві, клієнти віддають перевагу саме цим затребуваним і популярним видам палітурки.

У 7Б у якості палітурного матеріалу використовуються бумвініл, тканина, шкіра. А картон палітурки піддається кашировка даними матеріалами. Зображення при палітурці тісняться за допомогою кліше і обраної металізованою фольгою різних кольорів (золото, срібло, голограма та ін.).

У палітурці 7БЦ застосовується дизайнерська обкладинка з полімерним покриттям і ламінуванням (матової або глянсової на вибір клієнта). Тверда ламінована палітурка підвищує естетику виробів, підкреслюючи їх оригінальний дизайн і багатий зовнішній вигляд, але і значно подовжує зносостійкість.

Конструкція книг з твердою палітуркою

твердый переплет

Найчастіше кришка для палітурки включає в себе 4 або 6 складових: картонні боки, отстава і покривного матеріалу, скріплених клеєм, і скріплюється з блоком за допомогою форзаців.

Внутрішній блок формується з декількох зшитих «зошитів» капроновими нитками, які кріпляться до обкладинки. Зошити зшиваються між собою ниткою і обрізаються під замовлений розмір. Виготовлений зошит в такій твердій палітурці прослужить дуже довго.

Клейова склейка внутрішнього блоку: застосовується при необхідності знизити вартість палітурки.

Післядрукарська обробка на твердій палітурці

При наших технічних можливостях варіантів післядрукарських оздоблювальних робіт дуже і дуже багато…

 1. Тиснення, конгрев, блинтовое, з металізованою фольгою або без неї.
 2. Вибіркова лакування.
 3. Скруглення корінця блоку.
 4. Установка ляссе (різні кольори і ширина).
 5. Установка фіксують гумок.

Декоративне оздоблення кришки в палітурці у вигляді тиснення можливо з використанням фольги різних кольорів. Також можливо тиснення без фольги – блинтовое тиснення. Виконується як на лицьовій стороні кришки, так і на корінці і обороті. Припустимо комбінування різних колірних рішень.

Вибіркове УФ-лакування дозволяє виділити деякі елементи на обкладинці. Після друку лайнер ламінується матовою плівкою, а далі за спеціальним шаблоном вибірково наноситься глянсовий лак. Таким чином досягається ефект виділених зображень або букв.

Вартість книги в твердій палітурці

Нашому видавництву під силу не тільки надрукувати книгу практично будь-якого формату, а й виготовити для неї тверду обкладинку. У нас великий вибір матеріалів, як дорогих ексклюзивних, так і простих дешевих, підбираємо оптимальні варіанти в залежності від фінансових можливостей замовника.

Ціна друку видань з твердою палітуркою в друкарні «Арбуз» залежить від:

Консультацію фахівця і розрахунок вартості на тверду палутурку можна отримати по телефону, або залишайте заявку, і ми передзвонимо Вам!

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)