1. /
 2. М’яка палітурка

М'яка палітурка

Друкарня «Арбуз» виконує широкий спектр послуг в області поліграфії в Дніпрі. Наша команда – це молоді, креативні і амбітні професіонали, які працюють на результат. Чітка і злагоджена робота, інноваційні технології в сфері поліграфії і імпортне обладнання нового покоління дозволяють нам вдихнути життя і наповнити яскравими квітами будь-яку, навіть саму сміливу і незвичайну фантазію клієнта, не кажучи вже про м’яка палітурка.

М'яка палітурка. Деталі

Сучасні технології змінили уявлення про книгодрукуванні. На сьогоднішній день бажаючим надрукувати книгу немає необхідності шукати велике видавництво. Необхідно просто звернутися в нашу друкарню і, за цілком прийнятними розцінками, скористатися видавничими послугами.

Для скріплення внутрішнього блоку використовують палітурки різного типу. М’яка клейова палітурка – це клейове скріплення окремих аркушів паперу (від 10 до 300 аркушів) і обкладинки. Основою для м’якого палітурки служить картон щільністю від 80 до 300 г / м². Товщина корінця на палітурку КБС становить від 5 до 37 мм. Максимальний формат палітурки – А4 (книжкової орієнтації), мінімальний – А6 (книжкової та альбомної орієнтації).

Існує невелика класифікація видів м’якого плетіння:

 • клейовий безшовний – технологія термосклеювання;
 • клейовий швейний – перед застосуванням клею блок прошивається нитками;
 • кріплення на скобу – установка скоб (найчастіше 2х);
 • палітурка на пружину – виконується за допомогою біндера-брошурувальника, металевих і пластикових пружин різного діаметру і кольору.

Який би спосіб ви не вибрали, друкарня «Арбуз» виконає його на сучасному обладнанні і в найкоротші терміни.

Технологія виготовлення м'якої палітурки:

Книга в м’якій палітурці складається з двох частин:

 1. Обкладинка з дизайнерським оформленням (обов’язково має відомості про автора, назву та іншу інформацію) служить для утримання внутрішнього блоку.
 2. Внутрішній блок складається з листів певного формату, які складені в зазначеному порядку. Доступно два варіанти скріплення: склейка з обкладинкою, або прошивка і подальша склейка з обкладинкою.

Для виготовлення обкладинок ми пропонуємо використовувати крейдований або дизайнерський папір та картон великої щільності. Внутрішній блок найчастіше складається з офсетного паперу, рідше – крейдованому (при невеликій кількості сторінок). Формати обкладинки і внутрішнього блоку можуть бути найрізноманітнішими: від стандартних до індивідуальних розмірів (за індивідуальним замовленням).

Щоб підвищити презентабельність Вашого видання ми пропонуємо додатково скористатися послугами післядрукарської обробки, а саме нанести на палітурку м’якої обкладинки:

 • пакетну і рулонну ламінацію глянцевою і матовою плівкою (в наявності різні щільності);
 • тиснення і конгрев металізованою фольгою і без неї;
 • УФ лакування;
 • вирубка.

Обкладинка курсових робіт, дипломів і рефератів

М’яка палітурка диплома використовується як бюджетна альтернатива брошурування для додаткових примірників робіт. Гнучка палітурка виконується за допомогою:

 • рознімною пластиковою пружиною (розворот внутрішнього блоку на 180 °);
 • цільною м’якою пластмасовою спіралі (розворот внутрішнього блоку на 360);
 • металевої пружини (розворот внутрішнього блоку на 360).

Можливий також і термопереплет, в цьому випадку внутрішній блок роботи на торці скріплюється клеєм, потім в термоклейовому брошурувальнику запаюється в спеціально підготовленій папці з ПВХ.

Послуга актуальна при виданні невеликих брошур, наприклад, друк авторефератів.

8 причин замовити поліграфічні послуги у нас:

1.Оформлення замовлення можна виконати в будь-який зручний для Вас час на сайті друкарні. Також надсилайте файли з матеріалами на електронну пошту, а консультації проводяться в телефонному режимі.

2.Власний виробничий цех друкарні оснащений якісним друкарського і постдрукарського обладнанням.

3.Якісні матеріали в асортименті.

м'яка палітурка

4.Послуги дизайнерів: правимо і розробляємо макети.

5.Постійне контролювання всіх етапів виготовлення з дотриманням технологічних вимог

6.Терміни виконання – мінімальні (час на кожне замовлення розраховується індивідуально менеджером).

7.Доступна вартість м’якого плетіння та інших послуг. Це досягається за рахунок автоматизації та оптимізації виробничих процесів.

8.Члени нашого колективу не просто вміють, але і люблять працювати. Ми робимо все, щоб клієнти залишалися задоволені співпрацею і зверталися до нас знову.

Вартість на м'яку палітурку

Діапазон цін на видавничі та поліграфічні послуги в Дніпрі дуже широкий. Все залежить від тиражу, сорту паперу, матеріалу обкладинки, додаткової обробки і безлічі інших параметрів. Для «бюджетного» варіанту часто розглядають м’яку обкладинку, ціна набагато нижче твердої палітурки. Цей вид палітурки поширений за своє недороге, і в той же час, досить надійне рішення.

Наші дизайнери та верстальники на основі Ваших текстів підготують макет для друку книги, також виконають редагування і коректуру рукопису.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)