1. /
 2. Видання віршівВидання віршів

Поезія була і буде затребувана у всі часи. Саме в віршах люди шукають відповіді або говорять про свої почуття й емоції. Для поета видання віршів – це відкриті двері в світ літератури і заповітний ключ до сердець всіх читачів.

Для кожного автора-початківця можливість видати свою книгу зі своїми віршами – це унікальна можливість розповісти про себе. Більшість початківців авторів саме з такої дії починали свою літературну кар’єру.

Якщо Вам необхідна дана послуга, то важливо правильно вибрати видавництво. Друкарня «Арбуз» готова співпрацювати не тільки з авторами, а й поетами, майстрами поетичного слова. Чи складно це? Для нас видавництво не представляє труднощів. Ми прекрасно знаємо, як і що необхідно зробити.

Ми перетворимо Ваш рукопис у книгу

друк віршів

Написали або набрали рукопис і не знаєте, що робити з ним далі? Довірте друк віршів професіоналам. Фахівці виконають для Вас вичитку, верстку та редагування. Точно знаємо, який дизайн підійде саме для Ваших мемуарів – запропонуємо цікаві варіанти обкладинки для книги з віршами. Її буде дуже приємно читати, насолоджуючись вмістом.

Підготовлений файл до друку можна відправити в роботу в будь-який момент. Необхідно лише визначитися з типом паперу, кольоровістю, способом друку і накладом. Досвідчені менеджери не тільки проконсультують щодо будь-якого питання, але і підберуть найвигідніші умови співпраці. Ми не вийдемо за рамки заявленого бюджету.

Особливості видання віршів

Надрукувати вірші самостійно не так просто, як може здатися спочатку. Адже навіть для професіоналів – це складний, клопіткий процес, що складається з декількох етапів. Коли витримуються всі правила і норми книга отримує більш якісне оформлення, в наслідок попит на неї зростатиме. У друкарні «Арбуз» видання книг віршів виконується з урахуванням наступних нюансів, від яких залежить кінцевий результат:

 1. Тираж.
 2. Верстка.
 3. Ілюстрації.
 4. Вибір паперу.
 5. Скріплення.
 6. Вид палітурки.
 7. Дизайн обкладинки.
 8. Присвоєння коду ISBN.
 
издание стихов

Виконуючи друк збірки віршів, ми враховуємо всі вимоги та побажання наших замовників.

Ваша книга може бути:

 • кольоровою або чорно-білою (монохромною);
 • в твердій або м’якій палітурці;
 • прошитий або склеєний внутрішній блок;
 • з кольоровими ілюстраціями (фотографіями).

Можливість видання віршів будь-яким тиражем

Для видання збірника віршів, обсяг якої зазвичай не перевищує 100-200 сторінок, підійде перевірений практичний формат А5 з м’якою або твердою обкладинкою, на пружині або скобі. Вони ідеально підходять для таких варіантів, як сувенірні або подарункові. Великою перевагою невеликих розмірів є зручність брати з собою в подорож або по дорозі на роботу / навчання. Не менш популярний формат для видання віршів – А6. Такий розмір легко поміщається в кишеню, рюкзак або навіть невелику дамську сумочку.

Для нас не має значення обсяг тиражу, так як друкуємо від 1 екземпляру. Пам’ятайте: чим більше тираж – тим нижче ціна за одиницю. Дуже поширене подарункове видання віршів в одиничному екземплярі. В цьому випадку економити не слід, так як презент повинен зробити справжній фурор.

Є ще один варіант – необмежений тираж. Йдеться про електронний формат збірки. У сучасному світі це найлегший і доступний шлях до набуття читацької аудиторії. Після того, як файл підготовлений (зверстаний і має відповідне оформлення) досить викласти книгу на спеціальних інтернет-ресурсах. У такий спосіб можна дозволити тисячам читачів ознайомитися зі своєю творчістю.

Чому Вам слід звернутися до наших фахівців?

Друк збірника віршів – це креативний і творчий процес, який вимагає високого рівня професіоналізму. Ми врахуємо всі Ваші прохання і побажання, виконаємо всі вимоги якісно і в строк. У нашій друкарні Ви можете замовити збірку віршів в будь-якій кількості, тиражі і будь-якому зручному для Вас дизайні.

Наші переваги:

 • невисока ціна за вартість від 1 збірки;
 • якісне виконання друку;
 • виконаємо друк тиражу в найкоротші терміни;
 • робимо висновок офіційного договору з Замовником (для відображення і узгодження всіх найдрібніших деталей і вимог).

Видати вірши за свій рахунок

Друкарня «Арбуз» пропонує виконати цілий комплекс послуг видання книг за прийнятними розцінками. Досвідчені менеджери вирішують усі організаторські моменти, гарантуючи індивідуальний підхід до кожного замовника. На нашому сайті зазначена докладна інформація про всі види робіт, які необхідно виконати при виданні віршів для дітей або дорослих.

Професійний погляд досвідчених фахівців друкарської справи є запорукою успішної реалізації ідеї. Переваги звернення до «Арбузу» полягають в наступному:

 • гарантуємо високу якість підготовчих робіт (редактура, коректура і вичитування);
 • дизайнери розробляють креативне оформлення під тематику видання;
 • присвоєння коду ISBN, а також авторського знака;
 • реалізація замовлень в стислі терміни (обумовлюються в кожному випадку індивідуально).

Вибір палітурки безпосередньо впливає на підсумкову собівартість тиражу поряд з вибором інших параметрів. В цілому ми запропонуємо клієнтам оптимальний економічний варіант, який дозволить автору недорого видати книгу за свій рахунок. Отримати бажану кількість друкованих примірників з власним ім’ям на обкладинці – це абсолютно не складно, навіть з урахуванням фінансових витрат.

Наші пропозиції найбільш вигідні серед конкурентів на ринку. Втілити свій творчий потенціал сьогодні можливо, кожен може стати власником авторського друкованого видання, і отримати можливість на визнання читацької аудиторії!

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)