1. /
 2. Друк авторефератів


Друк авторефератів

Автореферат є коротким викладом основних положень кандидатської чи докторської дисертацій. Він є юридичним документом, мета якого – інформування наукової спільноти про отримані результати того чи іншого дослідження. Саме тому виконуючи друк авторефератів необхідно дотримуватися правил, стандартів і норм, в яких чітко вказано кількість сторінок, наведена структура документа, нумерація, вид і розмір шрифту, і багато інших нюансів.

Скористатися послугою друк авторефератів в Дніпрі можна в друкарні «Арбуз». Наші співробітники максимально оперативно виконають замовлення по вимогам клієнта.

Різновиди автореферату

Коли написана наукова праця, неодмінно публікувати автореферат, тобто, короткий зміст роботи:

 • тема;
 • цілі;
 • результати.

Завдяки міні-публікації наукова спільнота зможе попередньо ознайомитися з питаннями, які вивчалися, а також отриманими висновками та рішеннями. Повний обсяг інформації про виконану роботу представлений в дисертації. Замовити друк дисертації можна також замовити у нас.

Існує класифікація залежно від наукового ступеня, на захист якої спрямована написана робота:

 • магістерська;
 • кандидатська;
 • докторська.

Докладаємо максимум зусиль, для того, щоб всі клієнти обов’язково залишилися задоволені термінами, цінами і якістю виконання замовлень. Відсутність черг, можливість оформити замовлення там, де замовнику зручно це зробити, в будь-який час доби.

Підготовка тексту і вимоги до макету при друку автореферату

Видання автореферату кандидатської дисертації увага приділяється не тільки вмісту, а й оформленню. Загальноприйняті і встановлені правила форматування порушувати не варто, так як в противному випадку робота просто може не пройти атестацію комісії.

 1. Електронні формати файлів розширення pdf, doc і docx.
 2. Формат документа А4 (210х297) з симетричними бічними полями (рівними або дзеркальними).
 3. Оптимальна ширина полів: ліворуч і праворуч по 20мм, верх і низ по 15мм, мінімальна ширина полів – 12мм.
 4. Розмір шрифту – 14пт (при автоматичному зменшенні для брошури – 10пт), мінімальний – 12пт (при автоматичному зменшенні – 8,5пт).
 5. При чорно-білому друці для тексту, графіків, таблиць і діаграм використовувати тільки чорний колір без відтінків.
 6. Не робити підписів поверх діаграм.

Виконуючи видання авторефератів важлива і обкладинка. На ній необхідно вказати номер спеціальності, найменування всіх організацій, прізвища, імена та по батькові наукових керівників і опонентів, їх місце роботи і посаду, дати захисту та розсилки.

Оформлення і друк авторефератів, дисертації

Після отримання нашими фахівцями матеріалів для друку виконуються наступні етапи:

 • виправлення помилок;
 • коректне розміщення текстових (в тому числі колонтитули і виноски) та графічних матеріалів;
 • збереження результату в форматах Word або PDF;
 • створення файлу з обкладинкою;
 • підготовка і висновок на друк
  збірка (брошюровка, зшивання або склеювання).

Отриманий файл наш фахівець автоматично масштабує до формату А5 і роблять брошурна спуск смуг.

Саму роздруківку ми пропонуємо виконати в два способи – цифрова і офсетна технології. Бажаєте отримати по результату високу якість відбитків? У цьому випадку застосовується цифровий метод друку. В разі необхідності не вийти за рамки економічного бюджету – обрати офсетний метод. Чорнила можуть бути чорними або кольоровими. Економічно вигідно комбінувати кольоровість, знижуючи вартість готового виробу, наприклад: повнокольорова обкладинка з чорно-білим друком внутрішнього блоку.

Переваги співпраці з друкарнею

Видавництво «Арбуз» в Дніпрі пропонує замовити автореферати дисертацій кандидата наук у професіоналів. Спеціалісти знають всі правила оформлення наукових робіт, що гарантує точне виконання поставлених завдань клієнтом.

 1. Послуги з друку мають спеціальні розцінки. Роздрукувати у нас в результаті буде набагато дешевше, ніж на особистому (споживчому) принтері.
 2. Офіс оснащений обладнанням для друку не тільки стандартних форматів (А4 та А3), але і великих розмірів (для креслень, таблиць, презентаційних матеріалів та ін.).
 3. Сучасне високошвидкісне друкарське обладнання за лічені хвилини віддрукує роботу. Клієнт істотно заощаджує свій час.
 4. Папір – від консервативного білого до оригінального кольорового.
 5. Унікальні можливості в плані професійної фінішної обробки (тиснення металізованою фольгою обкладинки, куточки, кишеньки, файли).

Видаючи автореферат необхідно підібрати відповідний спосіб прошивки. У нашому офісі є сучасне обладнання для різних видів плетінь. Пропонуємо:

 • скріпити на скобу великий обсяг (до 300 аркушів);
 • зібрати на пластикову або металеву пружину;
 • формат брошури (до 100 сторінок);
 • м’яка палітурка (термоклеевой палітурка);
 • тверда палітурка.

друк авторефератів

Де виконати друк авторефератів і переплести його

Бажаєте надрукувати матеріали по своїй науковій роботі? Зверніться в нашу друкарню особисто, завітавши до офісу. Найзручніше замовити автореферат дистанційно (онлайн) на сайті. Також можна за телефонами, вказаними на сайті. Завдяки кваліфікованим співробітникам з великим досвідом роботи, виконання замовлень на всіх етапах проходить під суворим контролем, тому ми не видаємо своїм замовникам поганих результатів.

Вартість на видання автореферату докторської або будь-якої іншої наукової праці розраховується індивідуально. Час на виконання замовлення прораховують наші фахівці в залежності від технічних складнощів.

Потрібен невеликий тираж друку автореферату? Ми готові допомогти Вам з цим, але слід врахувати, що при цьому ціна за одиницю буде трохи вище. Природно, при збільшенні обсягу тиражу, вартість одного примірника буде знижена. З усіх питань консультуйтеся у наших менеджерів. Вони прорахують вартість замовлення, допоможуть з оформленням, займуться організацією доставки тиражу по всій території України.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)