1. /
  2. М’яка оправа на скобу

М'яка оправа на скобу

Самий бюджетний спосіб скріплення невеликої кількості листів – це м’яка оправа на скобу. Цей спосіб простий і надійний, тому відмінно підходить для найрізноманітніших матеріалів, що відрізняються за розміром (найпопулярнішими форматами є А3, А4 і А5).

Використання м'якої оправи у видавництві

м'яка оправа на скобу

Скоби виготовляються з різних матеріалів:

  • мідь;
  • сталь;
  • оцинковка;
  • нікель.

Відзначається, що палітурка з скобами використовується при виготовленні методичок, брошур, а також журналів і книг (з невеликим об’ємом). Матеріали легко розкриваються і акуратні, зручно вивчати матеріали та вести записи. І, що не менш важливо, висока стійкість до частого застосування.

М'яка оправа на скобу: різновиди

Незважаючи на свою простоту, оправа на скобу (її ще називають дротошвейне скріплення) буває двох видів:

  • скріплення втачку (в корінець вироби зовні);
  • скріплення наопашки (по згинах корінця).

Перед виконанням процесу скріплення металевими скобами, перш за все, необхідно виконати підготовчі роботи. Безумовно, мова йде про впорядкованість листів, які в певному порядку (відповідно до нумерації) утворюють сторінки вироби. Цю процедуру в маленьких поліграфічних центрах виконують вручну. У нашому видавництві вона виконується автоматично – на спеціальних професійних машинах. Безумовно, сюди ж включається щільна обкладинка, виконується скріплення і згин вироби.

Для виконання процедури вручну ми використовуємо не тільки професійний канцелярський степлер, але і спеціальний, поворотний. Цього цілком достатньо, щоб виконати скріплення різних розмірів без пошкоджень поліграфічної продукції. Розміри і кількість скоб підбирається в залежності від товщини блоку, який необхідно зшити.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)