Авторські права на книгу або твір

Не існує сьогодні закону, за яким письменником повинна проводитися реєстрація авторських прав на книгу або іншу творчість. Крім того, багато років за замовчуванням вважалося, що той, хто написав твір і є автором (власником). Отже, він може розпоряджатися ним на свій розсуд. Але, насправді, все вирішують авторські права на книгу. Всі процеси по реєстрації проводяться згідно регламенту по правилам. Саме тому, отримане в результаті Свідоцтво – абсолютно законно.

Авторські права на книгу в Україні

Природно, що авторські права виникають ще в момент створення твору в об’єктивній формі. І, звичайно, не вимагають дотримання будь-яких формальностей. Але, на практиці, досить часто виникають ситуації, де необхідно довести свої права або, наприклад, співавторство.

Авторские права на книгу

На території нашої країни кожен автор має право оформити і зареєструвати написані книги (твори) в якості об’єктів авторського права. Перш за все, видається авторське право на літературний твір (книги абсолютно будь-яких жанрів). Однак, послуга також поширюється і на іншу літературу, наприклад:

  • результати наукових досліджень;
  • методики;
  • статті, лекції, доповіді;
  • сценарії (наприклад, телевізійні програми, шоу, фільми, серіали, мультфільми);
  • організація проведення виставок і різних громадських заходів.

Оформлення замовлення

Сучасному письменнику або збірці авторів, природно, необхідно знати про авторське право все. І, звичайно, на це є дві вагомі причини. По-перше, інформація допомагає захистити свої творіння від плагіату. Іншими словами, в наші дні копіювання, копірайтинг і рерайтинг дуже популярні і займають всього декілька хвилин часу. Саме тому, письменник зобов’язаний знати все про свої права. По-друге, і сам автор може стати правопорушником, якщо не знати всіх тонкощів і особливостей з юридичного боку.

Наше видавництво «Арбуз» пропонує не тільки друк книг з усім спектром додрукарської та післядрукарської підготовки. Але, і, крім того, оформлення авторських прав на книгу по найдоцільнішим цінами. Крім того, надаємо безкоштовні консультації, допомагаємо з оформленням замовлення і виконуємо послугу за всіма правилами. В результаті співпраці клієнт отримує Свідоцтво про реєстрацію авторського права.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)