Друкарня  “Арбуз”

Про нас

Хто ми?

Видавництво «Арбуз» працює на ринку поліграфії з 2009 року, а це означає більше двадцяти років досвіду, придбання нових клієнтів і справжніх друзів з числа цих клієнтів. Пропонуємо поєднання таких послуг, які інші друкарні не надають.

Нам довіряють друк як величезних накладів, так і малих, але не менш цінних обсягів продукції. Нам вірять, тому що досвідчені менеджери завжди підкажуть, як можна поліпшити будь-які деталі, як заощадити і не втратити якості. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробництва і підвищенням кваліфікаційного рівня співробітників.

Сьогодні «Арбуз» – це повноцінне українське видавництво з дружною командою різних фахівців.

Нам відомо, наскільки важливо для кожного автора, щоб його книга знайшла читача. І в разі, коли необхідно видати книгу, ми готові прийти на допомогу, навіть якщо необхідний невеликий тираж або Ви бажаєте надрукувати свій твір в єдиному екземплярі. Але, перед початком співпраці Ви, напевно, хочете дізнатися, хто ми такі і чому Вам варто звернутися саме до нас.

Наші принципи

 1. Чесність, відкритість, ввічливість і пунктуальність.
 2. Спілкування з клієнтами – важлива частина нашої роботи. Менеджери завжди на зв’язку на всіх етапах співробітництва, починаючи з першого звернення. Коректно і оперативно відповідаємо на дзвінки і запити на прорахунки, а також вирішуємо проблеми, що виникають.
 3. Завжди йдемо назустріч клієнтам: поважаємо їх творчість і бачення кінцевого результату. Вирішальне слово залишається за замовником.
 4. Друк кожної книги – це проект, в який вкладає душу вся команда. І нарівні з кожним автором ми хочемо досягти найкращого результату.
 5. Дати автору повний обсяг видавничих послуг, починаючи від набору тексту і закінчуючи готовою книгою в руках у автора, а може і відразу у читача.

Ваші інтереси – наша головна задача, а Ваша довіра – для нас найвища нагорода.

Полный цикл производства

Видавництво «Арбуз» оснащено різноманітним сучасним високоточним обладнанням, що дозволяє виконувати повний цикл виробництва багатосторінкової поліграфічної продукції. Розробляючи дизайн обкладинок книг, працюємо виключно по індивідуальному підходу: враховуємо всі тонкощі і нюанси подальшого друку, можливості післядрукарської обробки та оздоблення. Дотримуємося всіх діючіх поліграфічних стандартів.

Крім того, ми пропонуємо різні варіанти оформлення продукції:

 • ламінація;
 • вибіркова обробка УФ-лаком;
 • висікання;
 • твердий і м’який переплет;
 • тиснення фольгою і конгрев;
 • ляссе з печаткою і без;
 • суперобкладинка.

Замовлення приймаються з усієї території України, так само і по всьому світу. Серед наших клієнтів є замовники з Японії, Австралії, Білорусі, Швейцарії, Німеччини. Наше видавництво гарантує оперативність виконання замовлення, що досягається за рахунок повного технологічного циклу виробництва.

Видавничий відділ

Менеджери обговорюють технічне завдання та різні бажання автора. Іноді книга може потрапити у вигляді рукопису і текст потрібно набрати. Наші складачі тексту уважно наберуть весь текст в електронному вигляді, щоб далі коректор міг з ним працювати. Редактура тексту виконується коректорами. Її роблять до верстки, так якщо будуть зауваження по тексту після верстки, доведеться переверстувати весь текст заново. Саме за такою схемою готуються оригінал-макети до друку.

editing

Дизайнерський відділ

Саме в творчу студію потрапляють всі нариси, ескізи, чернетки і макети. Тут завжди «кипить» творчий процес. Дизайн обкладинки та верстка книг робиться дизайнерами і верстальниками.

Друкований цех

У ньому слова і малюнки переносяться на папір. Друк виконується на потужних цифрових принтерах нового покоління; різографі, якщо тираж середній і масивних офсетних верстатах, якщо великі тиражі. Це місце, де зміст набуває форму.

Палітурний цех

Різне сучасне обладнання дозволяє збирати частини майбутнього продукту в одне ціле: книги і блокноти складаються і вставляються в обкладинку, рекламна продукція (плакати, буклети, візитки) розрізаються в необхідному розмірі та форматі. Практично всі процеси автоматизовані, що виключає отримання бракованої продукції. У парку нашого обладнання є листопідбірка, гильйотина, клейозмащувальна машина, біндери на залізну і пластикову пружини, біговщики і фальцювальники, ламінатори, проволокошвейка, верстат для тиснення та висікання.

book-stack-3502620_1280

Своїм клієнтам ми гарантуємо:

17fatbooks-mobileMasterAt3x
 1. Допомогу в підготовці макета.
 2. Фіксовану ціну.
 3. Офіційний договір.
 4. ISBN.
 5. Готовий тираж в обумовлені терміни.
 6. Безкоштовну заміну бракованих примірників.
 7. Високу якість послуг.
 8. Рекомендації щодо поширення тиражу.
 9. Доставку тиражу до вашого міста.

Видавничий пакет

Будь-яка книжкова публікація повинна пройти процедуру реєстрації, після якої виданню присвоюються унікальні номери (код ІСБН) і індекси міжнародних класифікаторів. Цей код є унікальний ідентифікаційний інструмент, завдяки якому товар має право потрапити на прилавки.

Ми пропонуємо послуги з отримання видавничого пакету для офіційного видання:

 • номер ISBN;
 • УДК – індекс Універсальної десяткової класифікації;
 • авторський знак;
 • штрих код;
 • вихідні дані видавництва;
 • розсилка по бібліотеках України.

Запитайте вартість друку книг та видавничого пакету за телефоном, e-mail або через онлайн-форму!

Будемо раді відповісти на всі питання.

Щоб отримати зразок і розрахувати вартість продукту, який для Вас є актуальним, достатньо відправити заявку з нашого сайту в будь-який час.

Маленьке відео про нас

Чтобы получить образец и рассчитать стоимость интересующего Вас изделия, достаточно отправить заявку с нашего сайта.

Сегодня «Арбуз» – это полноценное украинское издательство с дружной командой разных специалистов.

Нам известно, насколько важно для каждого автора, чтобы его книга обрела читателя. И в случае, когда необходимо издание книг, мы готовы прийти на помощь, даже если необходим небольшой тираж или Вы желаете напечатать свое произведение в единственном экземпляре. Но, перед началом сотрудничества Вы наверняка хотите узнать, кто мы такие и почему Вам стоит к нам обратиться.

Наші роботи

Присвоєння ISBN

Дитяча література

Скретчбуки

М'яка обкладинка

Тверда палітурка

Тиснення

Процес видання книг

1. Відправляєте макет і докладний тих-завдання

2. Ми вважаємо і даємо точну ціну

3. Оплата /
передоплата

4. Коректура тексту книги на помилки

5. Присвоєння коду ISBN і вихідних даних

6. Верстка внутрішнього блоку

7. Верстка в макет і форматування тексту

8. Друк внутрішнього
блоку

9. Дизайн обкладинки

10. Обкладинка книги

11. Доставка клієнту

12. Презентація книги

Серед наших клієнтів

У Вас є продукція на прорахунок?

Залишайте свій номер і наш менеджер
зв’яжеться з Вами протягом дня 🙂

Наші контакти

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)