Де зробити книгу в твердій палітурці

зробити книгу в твердій палітурці

У багатьох початківців і молодих авторів виникає потреба роздрукувати книгу в одному екземплярі. Або Вам потрібен малий тираж всього у кілька екземплярів. У цьому разі виникає питання, де зробити книгу в твердій палітурці? І при цьому бажано по результату отримати у реузльтаті якісне видання.

Ми пропонуємо Вам видати книгу цифровою і офсетною технологією. Практично будь-якого формату: як стандартних, так і нестандартних розмірів. При виникненні питань, зверніться до менеджерів в телефонному режимі. Також можете залишити заявку на сайті. Після отримання інформації наші фахівці виконають прорахунок ціни та обговорять всі моменти. При цьому ми намагаємося запропонувати найбільш вигідні умови кожного клієнта.

Багато хто задає питання: в чому ж полягають переваги виробів в твердій палітурці, при значній переплати (наприклад, в порівнянні з м’якою обкладинкою). Список достоїнств, безумовно, великий. Розглянемо основні плюси.

  1. Довговічність. Природне воно є першим і основним у видавництві.
  2. Захист. У внутрішній блок не потрапить волога, пил і різного виду забруднення.
  3. Естетика. Максимальної презентабельності книги, безсумнівно, можна отримати саме з даною послугою.
  4. Додаткова обробка. Готова обкладинка може бути, перш за все, повнокольорового, з ламінуванням, тисненням (або, наприклад, конгревом), обтягнута текстилем, мати висікання, оформлена суперобкладинкою тощо.

Безсумнівно, тверда обкладинка застосовується не тільки для книг, але і при виготовленні щоденників, блокнотів, фотокниг і навчальних робіт.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)