1. Головна
 2. /
 3. Друк дисертації


Друк дисертації

Дисертація – це основна праця автора, завдяки якому можна одержати вчений ступінь: магістр, кандидат або доктор наук. Для вдалого захисту своєї праці важливо не тільки виконати дослідження з висновками, а й надрукувати дисертацію відповідно до вимог і стандартів. Комісія оцінює не тільки вміст, але і бездоганний зовнішній вигляд. Для високої оцінки необхідна якісний друк дисертації і надійна палітурка, а з тисненням на обкладинці Ваша робота буде виглядати більш гідно.

Друк дисертації. Процес видання

Друк дисертації

Написання праці, безумовно, виконує сам кандидат. Він також може спробувати свої сили в оформленні, але краще довірити все додрукарські роботи професіоналам:

 • набір тексту;
 • складання таблиць, діаграм;
 • вичитування;
 • коректура;
 • редактура;
 • розробка ілюстрацій;
 • оформлення списку використаної літератури та ін.

Є ще один важливий момент при підготовці матеріалів до захисту. Необхідно виконати друк автореферату дисертації. Це короткий виклад дисертаційної роботи. Видається в декількох примірниках для попереднього ознайомлення наукового керівника і комісії безпосередньо перед захистом. У ньому автор тезисно (коротко) розповідає про основні результати свого дослідження. Кілька особливостей видання:

 1. Малий обсяг вмісту розташовується на брошурі формату А5.
 2. Обкладинка друкується з кольорового паперу.
 3. Листи прошиваються скріпками (на зразок зошита).
 4. Тираж може бути будь-яким (від 10 примірників).

Особливості на друк дисертації

Науково-дослідна робота повинна бути оформлена у відповідності з усіма стандартами і нормами. Йдеться про використання щільного паперу, чітких зображень і якісного плетіння. Друк дисертації може бути одностороннім або двостороннім, чорно-білим або кольоровим, формату А4 або А5, а також інші формати.

Ми працюємо на сучасному цифровому обладнанні, що дозволяє гарантувати клієнтам:

 • правильне оформлення роботи відповідно до вимог;
 • якісний папір для друку обкладинки і змісту роботи;
 • чіткість і насиченість зображень, креслень, діаграм і графіків;
 • різні види плетіння.

Робота, підготовлена ​​нашими фахівцями, в надрукованому та переплетеному вигляді буде повністю відповідати всім вимогам.

Особливості виготовлення палітурок

Друкарня обладнана різною технікою нового покоління, що має унікальні можливості в плані друку і фінішної обробки. Стандартно друк дисертації виконується в твердій палітурці з використанням високоякісних матеріалів.

 1. Видрукуваний блок листів зшивається міцної капронової ниткою.
 2. Обкладинка з картону обтягається такими матеріалами, як бумвініл або баладек (кольори в асортименті).
 3. Написи – тиснення металізованою фольгою (золото або срібло).

Якісно виконана тверда обкладинка не тільки красиво виглядає, але і виконує захисні функції внутрішнього вмісту.

Друк дисертації в м’якій палітурці або на пружину (якщо це дозволено правилами навчального закладу) може виконуватися для попереднього ознайомлення за погодженням з науковим керівником, опонентами тощо. Зверху прозорий пластиковий лист, знизу – картонна підкладка. В цьому випадку допустим двосторонній друк.

Чому варто обрати нас на друк дисертації

Зверніться в нашу друкарню «Арбуз», де виконується терміновий друк авторефератів, дисертації або інших наукових робіт. Завдяки можливостям цифрового друку вашу роботу можна надрукувати всього за кілька годин. Кожне замовлення розраховується індивідуально, як за ціною, так і за термінами виконання робіт. Наші розцінки припадуть «до смаку» всім клієнтам.

Виникли додаткові питання? Менеджери проконсультують Вас абсолютно безкоштовно і допоможуть з оформленням замовлення.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)