1. Головна
 2. /
 3. Поширені запитання
 4. /
 5. Як написати книгу і...

Як написати книгу і видати її?

Гадаєте, як написати книгу і видати? У Вас вже є написаний рукопис? Щоб виконати задумане, необхідно підійти до справи з усією відповідальністю, приділивши незгірш від часу, ніж було витрачено на написання рукопису. Поради, як написати книгу, в величезній кількості вказані в спеціальних виданнях і на просторах інтернету. Завдання нашої друкарні – допомогти світу побачити Ваше творіння. Ми пропонуємо весь спектр послуг з видання.

Все, що від Вас потрібно – це надіслати файл з текстом та ілюстраціями. Додрукарські роботи автор може виконати самостійно, а можуть і наші фахівці:

 • набір тексту;
 • сканування;
 • коректура;
 • редактура;
 • вичитування;
 • верстка;
 • художнє оформлення (дизайн).
вычитка

Ми знаємо, як видати книгу за самою вигідною ціною. Для цього залиште заявку на нашому сайті, надішліть листа на електронну адресу або залиште телефонний номер для зворотного дзвінка. Ми забезпечуємо мінімальну вартість послуг офсетного і цифрового друку. Коротко, процес друку має досить просту схему:

 1. Друк блоку.
 2. Фальцювання сторінок.
 3. Прошив або склейка блоку.
 4. Сушка блоку.
 5. Уривок блоку.
 6. Друк обкладинок.
 7. Ламінація обкладинок.
 8. З’єднання обкладинки і блоку.
 9. Упаковка.

Терміни виконання замовлення залежать від тиражу та обсягу сторінок.

Інформацію про те, як написати книгу і видати її, можна отримати, перш за все, на самих різних сайтах в інтернеті, або прочитати про це в книгах. Ми, природно, не підкажемо, як добре написати. Але, звичайно, точно знаємо, як добре видати її за всіма правилами і стандартам. Інформації достатньо багато, але, якщо Ви вперше займаєтеся цим питанням, то настійно рекомендуємо, перш за все, зв’язатися з нашими менеджерами. Обговорити всі деталі і допомогти з оформленням замовлення – наш прямий обов’язок.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)