1. /
 2. Видавництво “Арбуз”. Про нас

Видавництво "Арбуз"

Про нас

Видавництво "Арбуз": Хто ми?

Видавництво «Арбуз» працює на ринку поліграфії з 2009 року, а це означає більше двадцяти років досвіду, придбання нових клієнтів і справжніх друзів з числа цих клієнтів. Пропонуємо поєднання таких послуг, які інші друкарні не надають.

Нам довіряють друк як величезних накладів, так і малих, але не менш цінних обсягів продукції. Нам вірять, тому що досвідчені менеджери завжди підкажуть, як можна поліпшити будь-які деталі, як заощадити і не втратити якості. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробництва і підвищенням кваліфікаційного рівня співробітників.

Издательство "Арбуз"

Сьогодні «Арбуз» – це повноцінне українське видавництво з дружною командою різних фахівців.

Нам відомо, наскільки важливо для кожного автора, щоб його книга знайшла читача. І в разі, коли необхідно видати книгу, ми готові прийти на допомогу, навіть якщо необхідний невеликий тираж або Ви бажаєте надрукувати свій твір в єдиному екземплярі. Але, перед початком співпраці Ви, напевно, хочете дізнатися, хто ми такі і чому Вам варто звернутися саме до нас.

Принципи видавництва "Арбуз"​

 1. Чесність, відкритість, ввічливість і пунктуальність.
 2. Спілкування з клієнтами – важлива частина нашої роботи. Менеджери завжди на зв’язку на всіх етапах співробітництва, починаючи з першого звернення. Коректно і оперативно відповідаємо на дзвінки і запити на прорахунки, а також вирішуємо проблеми, що виникають.
 3. Завжди йдемо назустріч клієнтам: поважаємо їх творчість і бачення кінцевого результату. Вирішальне слово залишається за замовником.
 4. Друк кожної книги – це проект, в який вкладає душу вся команда. І нарівні з кожним автором ми хочемо досягти найкращого результату.
 5. Дати автору повний обсяг видавничих послуг, починаючи від набору тексту і закінчуючи готовою книгою в руках у автора, а може і відразу у читача.

Ваші інтереси – наша головна задача, а Ваша довіра – для нас найвища нагорода.

Видавництво "Арбуз": повний цикл виготовлення

Видавництво «Арбуз» оснащено різноманітним сучасним високоточним обладнанням, що дозволяє виконувати повний цикл виробництва багатосторінкової поліграфічної продукції. Розробляючи дизайн обкладинок книг, працюємо виключно по індивідуальному підходу: враховуємо всі тонкощі і нюанси подальшого друку, можливості післядрукарської обробки та оздоблення. Дотримуємося всіх діючіх поліграфічних стандартів.

Крім того, ми пропонуємо різні варіанти оформлення продукції:

 • ламінація;
 • вибіркова обробка УФ-лаком;
 • висікання;
 • твердий і м’який перепліт;
 • тиснення фольгою і конгрев;
 • ляссе з печаткою і без;
 • суперобкладинка.

Замовлення приймаються з усієї території України, так само і по всьому світу. Серед наших клієнтів є замовники з Японії, Австралії, Білорусі, Швейцарії, Німеччини. Наше видавництво гарантує оперативність виконання замовлення, що досягається за рахунок повного технологічного циклу виробництва.

Видавничий відділ

Менеджери обговорюють технічне завдання та різні бажання автора. Іноді книга може потрапити у вигляді рукопису і текст потрібно набрати. Наші складачі тексту уважно наберуть весь текст в електронному вигляді, щоб далі коректор міг з ним працювати. Редактура тексту виконується коректорами. Її роблять до верстки, так якщо будуть зауваження по тексту після верстки, доведеться переверстувати весь текст заново. Саме за такою схемою готуються оригінал-макети до друку.

вычитка

Дизайнерський відділ

Саме в творчу студію потрапляють всі нариси, ескізи, чернетки і макети. Тут завжди «кипить» творчий процес. Дизайн обкладинки та верстка книг робиться дизайнерами і верстальниками.

Друкований цех

У ньому слова і малюнки переносяться на папір. Друк виконується на потужних цифрових принтерах нового покоління; різографі, якщо тираж середній і масивних офсетних верстатах, якщо великі тиражі. Це місце, де зміст набуває форму.

Палітурний цех

Різне сучасне обладнання дозволяє збирати частини майбутнього продукту в одне ціле: книги і блокноти складаються і вставляються в обкладинку, рекламна продукція (плакати, буклети, візитки) розрізаються в необхідному розмірі та форматі. Практично всі процеси автоматизовані, що виключає отримання бракованої продукції. У парку нашого обладнання є листопідбірка, гильйотина, клейозмащувальна машина, біндери на залізну і пластикову пружини, біговщики і фальцювальники, ламінатори, проволокошвейка, верстат для тиснення та висікання.

Издательство

Своїм клієнтам видавництво "Арбуз"​ гарантує:

Часто задаваемые вопросы
 1. Допомогу в підготовці макета.
 2. Фіксовану ціну.
 3. Офіційний договір.
 4. ISBN.
 5. Готовий тираж в обумовлені терміни.
 6. Безкоштовну заміну бракованих примірників.
 7. Високу якість послуг.
 8. Рекомендації щодо поширення тиражу.
 9. Доставку тиражу до вашого міста.

Видавничий пакет від видавництва "Арбуз"

Будь-яка книжкова публікація повинна пройти процедуру реєстрації, після якої виданню присвоюються унікальні номери (код ІСБН) і індекси міжнародних класифікаторів. Цей код є унікальний ідентифікаційний інструмент, завдяки якому товар має право потрапити на прилавки.

Ми пропонуємо послуги з отримання видавничого пакету для офіційного видання:

 • номер ISBN;
 • УДК – індекс Універсальної десяткової класифікації;
 • авторський знак;
 • штрих код;
 • вихідні дані видавництва;
 • розсилка по бібліотеках України.
Присвоение кода ISBN

Запитайте вартість друку книг та видавничого пакету за телефоном, e-mail або через онлайн-форму!

Будемо раді відповісти на всі питання.

Щоб отримати зразок і розрахувати вартість продукту, який для Вас є актуальним, достатньо відправити заявку з нашого сайту в будь-який час.

Маленьке відео про видавництво "Арбуз"​

Чтобы получить образец и рассчитать стоимость интересующего Вас изделия, достаточно отправить заявку с нашего сайта.

Сегодня «Арбуз» – это полноценное украинское издательство с дружной командой разных специалистов.

Нам известно, насколько важно для каждого автора, чтобы его книга обрела читателя. И в случае, когда необходимо издание книг, мы готовы прийти на помощь, даже если необходим небольшой тираж или Вы желаете напечатать свое произведение в единственном экземпляре. Но, перед началом сотрудничества Вы наверняка хотите узнать, кто мы такие и почему Вам стоит к нам обратиться.

Роботи видавництва "Арбуз"

Присвоєння ISBN
Дитяча література
Печать и изготовление скетчбуков
Скретчбуки
М'яка обкладинка
Печать книг
Тверда палітурка
Тиснення

Процес видання книг

1. Відправляєте макет і докладний тих-завдання

2. Ми вважаємо і даємо точну ціну

3. Оплата /
передоплата

4. Коректура тексту книги на помилки

Присвоение кода ISBN

5. Присвоєння коду ISBN і вихідних даних

6. Верстка внутрішнього блоку

7. Верстка в макет і форматування тексту

8. Друк внутрішнього
блоку

9. Дизайн обкладинки

10. Обкладинка книги

11. Доставка клієнту

12. Презентація книги

Серед наших клієнтів

У Вас є продукція на прорахунок?

Залишайте свій номер і наш менеджер
зв’яжеться з Вами протягом дня 🙂

Наші контакти

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)