Каталоги “Ерідон”

До типографії Huss звернулася аграрна компанія «Ерідон», що займається засобами захисту рослин, добривами та зернами високої якості. Щоб представити свою продукцію, вони створили каталог на 2020 рік. Оскільки асортимент різноманітний, одним із основних завдань стало упорядкувати велику кількість інформації і зробити так, щоб сторінки було легко перегортати, аби знайти те, що потрібно. Рішення: рубрикатор і пружина.

Книга INTERIOR DESIGN in Ukraine

Книга INTERIOR DESIGN in Ukraine є першим повноцінним виданням про дизайн інтер’єру в Україні. Вона охоплює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших проєктів ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських закладів, створених відомими українськими дизайнерами й архітекторами поряд із молодими та завзятими студіями.

Буклети

Професійний сомельє може відрізнити тонкі відтінки смаку і кольору вина. Це вивчають і потім вдосконалюють свої навички на практиці… А от якісну поліграфічну продукцію може визначити кожен, хто щойно взяв її до рук. Від наших клієнтів ми часто чуємо, що їхні каталоги, книги чи блокноти виглядають навіть краще, ніж в їх уяві. Тож можна сказати, що Huss – професійний постачальник естетичної насолоди. Таку, як отримали ті, хто читав буклет мережі магазинів Good Wine.