Як дізнатися авторські права на книгу

У кожної книги, цитати, картини або музичного твору є автор. Якщо Ви, раптом, побажаєте використовувати чуже творчість, власник може подати в суд і стягнути з Вас кругленьку суму. Захист авторських прав поширюється на абсолютно всі авторські твори. Саме тому реєстрація авторського права необхідна кожному власнику твори. Як дізнатися авторські права на книгу? На це питання дадут відповідь наші спеціалісти.

Наявність Свідоцтва стане гарантом на захист і охорону. Тому в разі виникнення будь-яких конфліктів і суперечок щодо будь-якого об’єкта інтелектуальної власності. При наявності даного права, власник (автор) має можливість укладати ліцензійні договори на видання і продаж.

Какие произведения охраняются авторским правом

Як автор твору може отримати авторські права на свій твір, і які папери знадобляться? У цьому випадку на допомогу приходять наші фахівці з видавництва. Ми надаємо безкоштовні консультації та прорахунки в телефонному режимі. Також фахівці допоможуть з оформленням заявки. Алгоритм дій по стандартному порядку:

  1. Складання та подання заяви відповідно до затвердженого зразка.
  2. Підготовка в виданні.
  3. Фіксування часу створення.
  4. Копія документів, що підтверджує особу (наприклад, паспорт або свідоцтво про народження).
  5. Оплата реєстрації.
  6. Отримання Свідоцтва.

Не менш часто задається питання – це терміни виконання послуги. Стандартно, якщо ніяких помилок і неточностей в матеріалах не буде виявлено, то видача Свідоцтва про авторські права буде проведена через місяць. Чи поширюється авторське право на обкладинку книги? Тут немає точної відповіді, так як все залежить від конкретної ситуації. Однак в більшості випадків обкладинка також є об’єктом авторського права.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)