Як оформити авторські права на книгу

Щоб отримати авторське право, потрібна проста реєстрація. Щоб отримати його в нашій країні, необхідно пройти простий алгоритм. Йдеться про поетапне виконання дій, внаслідок яких автор отримує Свідоцтво про реєстрацію авторського права. Звернувшись за допомогою, щоб оформити авторські права до фахівців видавництва «Арбуз», будьте впевнені, всі процедури виконуються у повній відповідності з чинним законодавством.

Перш за все, відзначимо, що захист будь-якого твору (написаного або намальованого) починається саме з моменту його створення. Абсолютно всі твори літератури можуть отримати авторське право. Щоб наші фахівці почали роботу клієнту необхідно почати співпрацю, іншими словами, залишити заявку на сайті або ж просто зателефонувати з будь-якого із зазначених номерів телефонів. Подати заявку на реєстрацію авторського права може сам автор, його спадкоємець або правонаступник, або представник від імені автора. Також, слід підготувати наступні документи:

Какие произведения охраняются авторским правом
  • «виріб» віддруковане (намальоване) на папері або електронний формат на зовнішньому носії;
  • відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження);
  • інші супроводжуючі матеріали (точний перелік надасть менеджер).

Процес займає певний час. Згодом замовнику на руки видають відповідний документ – Свідоцтво. Саме воно є юридичною підставою, іншими словами, підтвердженням авторства на твір.

Зв’язавшись з менеджерами, Ви не тільки отримаєте необхідну консультацію, а й вартість на авторські права на книгу або на:

  • твори науки;
  • літературні твори;
  • мистецтво (музика, мистецтво, фотографія).

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)