1. Головна
  2. /
  3. Верстка книжок

Друкарня  “Арбуз”

Верстка книжок

Сьогодні неможливо уявити світ без книг. В сучасних книжкових магазинах полиці наповнені мільйонами творів самого різного жанру і формату. Деякі автори друкуються багато і постійно, а хтось обходитися декількома екземплярами для своїх знайомих. Незважаючи на гадану витратність і високі ціни, сьогодні видання книг за свій рахунок в малих обсягах набуло широкого поширення.

Особливо уважні читачі звертають увагу не тільки на зміст книги, а й на верстку тексту книжок тієї чи іншої книги. Остання відіграє не останню роль в презентабельності видання.

Від рукопису до надрукованого тиражу книг: як створюються книжки?

Видання книг – справа копітка, від рукопису до друку вона проходить ряд внутрішніх видавничих процесів. Крім автора, над книгою працює ще ціла команда професіоналів.

Так які ж етапи проходить процес народження книги?

Написана книга автором на папері або ворді.

Якщо потрібен, переклад на іншу мову

Присвоєння коду ISBN і
УДК

Дизайн обкладинки і створення ілюстрацій.

Верстка книжок

Перевірка верстки.

Коректура

Затвердження макета

Друк

Післядрукарська обробка.

Видача продукції клієнту

Що собою являє верстка книжок

Коли майбутня книга вичитана, ілюстрації і обкладинка готові і автор задоволений результатом, прийшов час верстки. Верстка – це процес компонування тексту, ілюстрацій і різних графічних об’єктів в такому вигляді, в якому вони будуть представлені в готовому виданні. Крім того, на цьому етапі ми вперше бачимо, якою буде книга, і тут можна ще внести якісь зміни. Етап верстки книжок займає від трьох днів до двох тижнів. І саме на цьому етапі видання набуває свого остаточного вигляду.
Існують спеціальні затверджені правила верстки книги.

Композиційні

Гігієнічні

верстка книг

Єдність і стиль.

Дотримання всіх трьох правил дозволяє нашим фахівцям оперативно і якісно провести верстку сторінок книги, що надалі гарантує отримання яскравого і барвистого видання.

Види верстки книжок

Класифікація виконується по одній характеристиці – тип літератури.

Книжково-журнальна

За основу беруться стандартний набір правил для багатосторінкової літератури. Є спеціальний набір прийомів при роботі з ілюстрованими журналами.

верстка книжок

Газетна

Кардинально відрізняється від попереднього виду. Газетам притаманне інше розташування тексту та ілюстрацій, а також вільні правила переносів.

Акцидентна верстка

Застосовується при розробці макетів різної поліграфічної продукції.

В окрему послугу відноситься і верстка обкладинки книги. Креативні дизайнери створюють макети обкладинок відповідно до внутрішнього змісту або технічного завдання замовника, підбирають шрифти і кольорові гами. Такі видання спонукають споживача до конкретної дії – покупці продукту.

Верстка книжок від професіоналів

Співробітники видавництва «Арбуз» дотримуються культури верстки та рекомендацій щодо оформлення видань. Клієнтам гарантується технічна правильність виконання, відповідність поліграфічним вимогам, естетична привабливість і зручність в подальшому використанні. Верстка паперових і електронних книг дотримується з правилами компонування, оформлення тексту та ілюстрацій.

Наша послуга має наступні переваги:

Найвигіднішу композицію (розробляється максимально зручна у використанні книга. Чітка структура сторінок внутрішнього блоку. Виділення головних компонентів над другорядними).

Зручне розташування тексту та ілюстрацій. Ефективне використання робочої площі кожного аркуша.

Естетичний аспект.

Как издать свою книгу

Зручне розташування тексту та ілюстрацій. Ефективне використання робочої площі кожного аркуша.

Завершальні етапи верстки книжок

Думаєте, що Ваше дітище вже на фінішній прямій? Помиляєтеся. Після того, як була зроблена верстка книжок, необхідно виконати ще кілька операцій. Спершу виконується перевірка верстки. До роботи знову беруться редактор, науковий редактор, коректор та перекладач. Адже при верстці могли з’явитися помилки, наприклад, нелогічний перенесення тексту або інші неточності. Тому макет повторно перечитують і перевіряють. Це дуже важливий етап, коли всі фахівці вперше читають не рукопис, а макет книги! Всі фахівці подивляться по-новому на зверстаний раніше текст.

Необхідне і коригування верстки. Всі помилки і неточності, які були виявлені на попередньому етапі, виправляються знову в макеті майбутньої книги – верстці.

верстка

Розцінки на послугу

Кожного учасника цікавить вартість верстки книжок. Якщо говорити про розцінки на послугу, у нас немає прайс-листа, так як кожна книга унікальна і має свій ступінь складності. Для точного прорахунку вартості нашим менеджерам необхідно побачити документ і оцінити обсяг роботи разом з верстальником. Наші постійні клієнти мають привілеї в якості гнучкої системи знижок.

Ми, звичайно, здійснюємо при необхідності комп’ютерний набір текстів, але якщо Ви передасте в роботу готовий електронний файл з матеріалом, ціна за верстку книги істотно скоротиться.
Бажаючи заощадити, автори намагаються самостійно робити макет книги. Це зробити можна, але складно. Є певні технологічні вимоги до параметрів макета. Тому буде краще, якщо Ви надішлете нам «чистий» текст, а ми за Вашими побажаннями перетворимо його в книжковий макет.
Ми працюємо в Дніпрі, але видаємо книги для авторів з України та світу. Не має значення, де Ви живете. Сучасні засоби комунікації дозволяють успішно співпрацювати, незважаючи на відстані: файли відправляються на електронну пошту, оплата здійснюється через платіжні системи, а надруковані книги транспортуються через служби доставки.
Успіхів Вам у реалізації всіх Ваших бажань, задумів, проектів

У Вас є продукція на прорахунок?

Залишайте свій номер і наш менеджер
зв’яжеться з Вами протягом дня 🙂

Чому обирають друкарню "Арбуз"?

Гарантії якості

Якщо Ви знайдете брак, ми його обов’язково усунемо або переробимо замовлення, без питань і розмов.

Легальність

Ми зареєстроване видавництво в Книжковій палаті України та в Держкомтелерадіо. У нас зареєстроване ФОП. І є офіс видавництва, куди можна приїхати в гості в центрі Дніпра біля ЦУМ в Будинку Побуту.

Зручність

Ви можете замовити у нас весь комплекс видавничих послуг, не звертаючись до різних підрядникам.

Терміни

Ми виконуємо роботу в строк або не беремося за неї зовсім спочатку. При невиконанні термінів даємо гарантію на повернення грошей.

Авторські права

100% гарантія збереження конфіденційності вашого тексту. Чи можемо підписати договір про нерозголошення. Отримавши у нас ISBN Ви захистите авторські права на ваше твір.

Легка оплата

Приймаємо оплату в гривні, рублях, доларах і євро. Працюємо з більшістю банків і платіжними системами.

У Вас есть продукция на просчет?

Оставляйте свой номер и наш менеджер
свяжется с Вами в течение дня:)